Jump to content
GIGN Forum

Gign Clanam


Domino
 Share

Recommended Posts

Guest H!vemind

Starpcitu, šis ir viens no stiprākiem klaniem ko es pazīstu, vai arī tu domā ka

stiprs klans iedalās pēc tā cik stipri uzspiež uz peles, vai cik stipri iespiežas krēslā šaušanas laikā....

Šis klans jau turas kopā vairāk nekā tu spēj apjēgt, tāpēc labāk nevaig runāt par lietām ko nezini...

PS. Ja tu domā, ka stiprs klans ir savākt pāris botiskus dzekiņus un vinēt pāris CW, tad puis ej izaudz, vai vismaz netērē manu laiku lai lasītu tavus postus un vēljovairāk rakstītu tiem atbildi...

erix es zinu ko es runaaju , un tici man esu speelejis gignaa kad vinjs bija tiko iznaacis , labs klans ir taads kas laba speele un ilgi turaas kopaa, piem eclipse , gign atbilst punktam 2 , bet punktu 1 tici man nesasniegs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

erix es zinu ko es runaaju , un tici man esu speelejis gignaa kad vinjs bija tiko iznaacis , labs klans ir taads kas laba speele un ilgi turaas kopaa, piem eclipse , gign atbilst punktam 2 , bet punktu 1 tici man nesasniegs

a ta ir taisnuba ka eclipse kautko sak putroties ?

mekle memberus vini sastavs pamainijies biki...

Link to comment
Share on other sites

un tici man esu speelejis gignaa kad vinjs bija tiko iznaacis

drīkst zināt kur mēs iznācām? Uz skatuves, uz ielas? Vai varbūt kādā VHS formātā veikalos? Vai kāda grāmata? Tell me more.

tāpat arī vēlos pavaicāt kā tas ir iespējams ka tu biji gignā, kad mēs tikko "iznācām", ja tur bija tikai es un Jin?

Pirms tam tu teici, ka neesam stiprs klans. Tagad saki, ka neesam labs. Ja par stiprumu man strīdēties negribas (kamon, afraidG smile.gif ) tad par labumu gan gribas. Es pilnīgi noteikti uzskatu, ka mēs esam labs klans. Piemēram es ar painu katru dienu paveicam kādu labu darbu! Mēs esam neticami labi. Serveris manuprāt arī ir labs, tāpat kā weblapa & forums, ko esam radījuši un veidojuši.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

macho kaa klans kas speele, nevis kaa klans kas uztur lapu un serveri.... + es neesu afraidG taa kaa nemiiz un nekad neesu teicis ka mees esam stipri , bisk esi parklausiijies blodyu

Link to comment
Share on other sites

macho savus tekstus atceries ? ko tu vispaar par mani zini , un par afraid veel mazaak taakaa droshi ej dirst abi ar peinu ( lunatics awwww...  violent1.gif )

es jau par tevi neko nesaku. Es saku ka afraidG ir thumbsup.gif

un es arī jūs esmu redzējis in action 4REAL!!!! Un paldies, ka veicini man drošības sajūtu ejot dirst. paldies smile.gif

un es nesaprotu kāpēc tāds negatīvisms smile.gif

p.s.

ak jā, runājot par to ko es zinu. Atceros kā jūs vinnējāt, kad mēs spēlējām zem - L - (pačukstēšu, kad tas ir tad kad nav visi pieci no komandas). Toreiz bijām 3. Jūs mūs vinnējāt un tad baigi priecīgi savā forumā sarakstījāties, ka esat vinnējuši Lunatic's, kas īsti līdz galam taisnība nebija. cool2.gif Bet ko ta mēs, jūs bijāt tik priecīgi, ka negribējās sarūgtināt happy.gif

Link to comment
Share on other sites

any problems?

p.s. macho, ko esi izdarijis, ka ziepeetaaji shitaa sapeerushies? images2.jpg

huh? tikai nesaac raudaat , aizej pie mammas varbuut nomierinaas , es veel tagad atceros kaa tu man staastiji , ka tev pietiek tikai pateikt divus vaardus macho un es palikshu bez tiesiibaam gignaa . Shausmas!

Taa kaa nemiiz botaa - pats vien esi no ziepju fabrikas. Es tik taalu neesmu aizziepeejies lai man pietiktu ar diviem vaardiem sad.gif

P.S. macho kapeec tik negatiiva attieksme? Pateikshu godiigi - pirmkaart visam pamataa ir paina forshais topiks kuram nebija nekaadas jeegas un paaris peedeejies teksti no tavas un peina puses dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...