Jump to content
GIGN Forum

Gign Clanam


Domino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ka jau teicu es no ta cupa nospeleju 2 speles! un par vinju vairak neko nezinu un ari neintereseja... uudee, vienigais no mums kautko darija! vinjsh visu cupu novadija viens pats!

Link to comment
Share on other sites

ka jau teicu es no ta cupa nospeleju 2 speles! un par vinju vairak neko nezinu un ari neintereseja... uudee, vienigais no mums kautko darija! vinjsh visu cupu novadija viens pats!

neviens neliek Tev te krutjiit kaut kaadas atmaskas.. tas bija tikai responds uz to, ka juus muus esat iznesushi.. es tak Tev negaaju uzreiz staastiit, ka mums vienam tas, otram shitas utt., papisiens ir papisiens wink.gif

Link to comment
Share on other sites

topicu palasi, sakas bazars tieshi par lunatic' un afraidg. nevis par gignu un afraidg! un es atbildeju uz macho gudroniem...

Tu man shaadi liec domaat, ka Tev ir probleemas ar uztveri..

Man ir pohuj ar ko saakaas vai nesaakaas bazars.. Es Tev uzdodu konkreetu jautaajumu uz kuru Tu atbildeet nevari un taadejaadi, luudzu, likt mieraa man un manai komandai un pieveersties konkreeti tiem cilveekiem ar ko Tev sheit ir nesaskanjas, nevis beztolkaa ievilkt muus te iekshaa..

un, hive, tas biji tieshi Tu, kas sho visu suudu uzsaakaa, taakaa stfu.gif + Tu neticeesi, bet foruma lasiishana nav obligaata ( shock1.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

bijach mozg 0 , tas ka es pateicu ka gign nav stiprs klans , tas nenoziime ka es uzsaaku domu , domu uzsaaka macho ar painu , taatad man ir pilniigi pajaat kurs no pro klaniem "afraidG" vai lunatic's ir labaaks , nevienam tas neinteresse un neinteresses kameer neviens no shiem klaniem nebuus top5, taa kaa juus te vareetu beigt abi 2vi izraadiit cik stulbi juus varat kluut , deel kaut kaadas speeles, es nesaprotu kaapec jums nav pohuj taa nav dziive taa ir speele .... taa kaa labaak abi uztaisiet piippauzi

Link to comment
Share on other sites

lol, ko tu to wormu te pin iekshaa! sakars ar vinju sheit nekads! Saka runat tieshi par afraidg un lunatic's! Ar gignu sheit sakara nav nekada, tikai zhel, ka topics ir par gignu, lol!

bijach, es taja cupa nospeleju labi ja 2as speles! taka man to vari neteikt! uzspelet vel kadu reiziti tiesham varetu! cerams, ka lords nepaliks nulles unsure.gif

piedo ka neesmu tads pro ka tu sad.gif , centishos tureet jums liidz ..

Link to comment
Share on other sites

topicu palasi, sakas bazars tieshi par lunatic' un afraidg. nevis par gignu un afraidg! un es atbildeju uz macho gudroniem...

ar šo "sākās" bazars par lunatic's. Ļoti konkrēti un pamatoti dareks šeit pieminēja Lunatic's, jo es un Peins bijām pelnījuši lai Lunatic's apdirš smile.gif

Man vispār patīk dareka posti. Ņemsim par piemēru šo. Ko tas nozīmē? Kāds saprata? Nenoies? Kas nenoies?

Tālāk šis. darek smile.gif Tu, protams, drīksti tēlot ūberpapu tikai man ar peinu nekāda tēlošana nav nepieciešama. Ja šito nesaprati, aizej pasūkā ledu, varbūt nenoies.

Un šis. darek, varbūt savā pov demkā apskaties pretējās komandas nosaukumu? Lai tev būtu vieglāk aptvert redzēto darīšu zināmu vienkāršu faktu - L - NAV Lunatic's. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif labi, zabej... man mute ciet! Nevar uzlikt ta, lai topics vairs neradas?

IZSLĒDZ MONITORU smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

hivuci - man prieks, ka tu cilvēkus vedini uz nediršanos. Žēl ka tu csā aizsvilsties par katru sīkumu, kas tev liek visus nosaukt par debīliķu baru, un mircā parasti esi "ļoti izbesījies".

Link to comment
Share on other sites

Kapeec vispaar tiek krutjiita saruna tikai ap afraidG un lunatics - ne mees ne juus neesam nekaadi "pasaules grandi" lai piedirstu topiku ar 30 postiem par mums vai jums... Bijach es dziivoju juurmalaa bet man nav probleemu atbraukt uz Teiku - iespeejams ka vareesim arii noskaidrot visu kas skaidrojams ceturdien kad speleesiet basi.

Starpcitu es nesaprotu kapeec mees nevareetu zhitj druzno (afraid un lunatics) © krish ? Vareetu biezjaak uzspeeleet nevis te bezsakaraa dirsties - piedaavaaju treshdien 13.septembrii to arii izdariit ap 20 pm ? Ko teiksi bijach un taisat tak shito topiku ciet - manupraat dirshanaas te jau gana smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Kapeec vispaar tiek krutjiita saruna tikai ap afraidG un lunatics - ne mees ne juus neesam nekaadi "pasaules grandi" lai piedirstu topiku ar 30 postiem par mums vai jums... Bijach es dziivoju juurmalaa bet man nav probleemu atbraukt uz Teiku - iespeejams ka vareesim arii noskaidrot visu kas skaidrojams ceturdien kad speleesiet basi.

Starpcitu es nesaprotu kapeec mees nevareetu zhitj druzno (afraid un lunatics) ? krish ? Vareetu biezjaak uzspeeleet nevis te bezsakaraa dirsties - piedaavaaju treshdien 13.septembrii to arii izdariit ap 20 pm ? Ko teiksi bijach un taisat tak shito topiku ciet - manupraat dirshanaas te jau gana smiliez.de_2477.gif

es jau zhil druznja liidz momentam, kad beztolkaa te tika iesaistiita mana komanda un logjiski liidz ar to arii es..

un uzspeeleetu jau es labpraat, bet diemzheel es vel nezinu kaa buus ar laikiem treshdien.. to vajadzeetu vislabaak runaat, piemeram, otrdienas vakaraa.

kas attiecas par ceturtdienas basi, ja veelies mani tur satikt, tad Tev mani ir laiciigi jaabriidina, jo saakusies ir skola un njemot veeraa, ka maacos vakaraa, tad es katru nedeelju uz basi nebuushu, jo nav jau smuki lekcijas neapmekleet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...