Jump to content
GIGN Forum

Gribeejas tiesiibas


Medusa
 Share

Recommended Posts

Gribeetu dabuut jebkaadas tiesiibas uz gign serveri, tagad maajas ir nets, cs utt. Loti biezi peedeeja laika speeleeju gignaa. Speeleeju ar niku d2.B0t1k . Stulboties nestulbotos, nekikotu, netaisiitu rr, ja nebuutu taada vajadziiba utt. Vienkaarshi kaadu laiku jau speeleeju uz gign un turpinaashu speeleet, taapeec gribeeju kautkaadas tiesiibas.

P.S. smiliez.de_2538.gif No spam please. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

a man negribas tiesiibas tongue.gif labaak siltu sievieti, aukstajos ziemas vakaros wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1) nedos

2) nedos

3) nedos

4) aiz^mirsti

5) nicks bot1k - kas liecina par bagaatiigu & radoshu izteeli & izdomu un ""inteligentu"" cilveeku

6) dazhi speelee gign'aa jau gadu (-s) ... , tiesiibas taapat nedabuu , tas ka tu speelee nav labs attaisnojums lai dotu tiesiibas .

7) d2 vieniigais , kas liek vispaar uz tevi paskatiities - spam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ar to tevi arii apsveicu macho ......un protaks ar jaunogadu arii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nja, Macho padoma kadu svetku prieku tu varetu sagadak vienam pie datora sedosham smiliez.de_2524.gif !!

Nu tikai no 31decembra lidz 1janvarim santa.gifsanta.gifsanta.gif

Nu bet man tas izteniba piedrazt, un es zinu ka macho tas ir dubult piedrazt, bet nu tomer smile.gif

P.S

Es ari tadu jaunagada_davanu gribu tongue.gif

Ew bus, bus , bus, nu please.gif

Link to comment
Share on other sites

Saakaas atkal , DvR , tu pats jaunu topick nemaaki uztasiit ??? smiliez.de_2551.gif

Bet par Medusa , biggrin.gif

Tiesiibas man 6kiet tu dabuusi 100% , jo tu taads sakariigs dzeks esi wink.gif

Da nee , es tikai jokojos , NE SUUDA TU NEDABUUSI tongue.gif

[ me jau nemaz nevar spriest ]

Bet taas jau tikai manas domas .... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispaar nevienam tiesiibas nevajaga dot (cilveekiem kuri ir no malas)... taas vajag tikai klana meberiem un viss !!! dry.gif

Ir ljoti daudz Latvijaa piedzimushi idjoti kuri taas izmanto taapat prikola peec, un taadi veel turpina dzimt, par to neviens neshaubaas. mad.gif

Piem. kad vinjam gribaas kaadu pakikot, vinjsh to dara, grib RR uztaisiit, vinjsh to dara, nenjemot veeraa paareejos, jo vinjam tas ir dzilji poooo !

Pirms Worm domaaji atveert shaadu teemu , vajadzeeja padomaat ar galvu, (((nenjem personiski))) ... sad.gif bet es domaaju ka jau paaraak daudziem taas tiesiibas IR un btw, visu laiku GIGN Serverii ir Speeleetaajs kuram ir VOTE tiesiibas, liidz ar to vairs nevienam taas nav piecieshams dot...

es te vareetu turpinaat dikti ilgi un gari, bet man jau zB* shitaa teema, par VOTE tiesiibaam, domaa ko gribi un spried ar paareejiem klana meberiem pats, c'ya !

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Daudzi spēlētāji ar laiku CS met mieru, nāk daudzi jauni spēlētāji. Tagad vēl versijas maiņa, kas Latvijas CS "community" vispār sašķēla uz pusēm.

Bieži vien uz servera ir tikai spēlētāji bez jebkādām tiesībām, bet man liekas, ka tās karšu maiņas un restarti pēc 1. raunda jau nav tik akūti vajadzīgi, lai tik ļoti pārdzīvotu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...