Jump to content
GIGN Forum

Cs1.6-komandas


Recommended Posts

Sveiki.Lita tada ka ka man cs1.6 nedaudz raustas spelejot tikla(kompis ir pietiekami jaudigs).Agrakajai versijai 1.5 vareja atrast tīkla iestadijumu komandas,kur pamainot parametrus dabuju ka iet labi bez raustisanas.(loti iespaido tas speles rezultatu).Jautajums-kur tas konsoles komandas var dabut,varbut kads zin?vai 1.6 un 1.5 konsoles komandas atsķiras?

Link to comment
Share on other sites

man kaiminjam arii interesanti . . .vinjsh ieet konsolee, bet liidz ko saak rakstiit komandu taa no konsoles iziet . . apiet nekaadiigi vieniigi turot shift vai ar iesleegtu caps-lock.man personiigi ar pashu konnsoli viss normaali . . iipashi patiik cs 1.6 konsole, jo taa aatri ielaadeejas (nu koro4 uzreiz paraadas) un aatri izpilda komandas.

Link to comment
Share on other sites

man kaiminjam arii interesanti . . .vinjsh ieet konsolee, bet liidz ko saak rakstiit komandu taa no konsoles iziet . . apiet nekaadiigi vieniigi turot shift vai ar iesleegtu caps-lock.man personiigi ar pashu konnsoli viss normaali . . iipashi patiik cs 1.6 konsole, jo taa aatri ielaadeejas (nu koro4 uzreiz paraadas) un aatri izpilda komandas.

khe-he-he

moshka pie vainas ir tildes uzstaadiijumi. Man teiksim Tilde ir sapista un tas nokluseetais taustinjsh ir `. Tad ja es spiezhu kaadu burtu kas nemiikstinaas negurmziimeejaas tad iziet no konsoles.

Link to comment
Share on other sites

p00p paskaties vai tev ir pareizi tas echo uzraxtiits. Man ir shitaa un viss rullee:

bind "g" "drop;d1;echo -|Gun Dropped|-;d0"

un alias prieksh developera:

alias d1 "developer 1"

alias d0 "developer 0"

ja ir vienkaarsh echo saakumaa bez developeriem, tad vish consolee paraadaaas laikam smile.gif

echo Tavs cfg tikka ielaadeets smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...