Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Tātad vai es ar savu mājas koplektu 1 varu turēt appserv ar psycho stats un amxban ? Jo es to gribētu uzzināt jau pieprieks man šo mājas komplektu 1 pieslēgs 31 datumā... Pašlaik man ir mDSL un ar WAMP un appserv ir tā kad ja es ierakstu adresē savu IP man lapu neatver bet ja ierakstu http://localhost man arver lapu... :/

Tu izdariiji lielaako kljuudu, kuru arii es izdariiju! Tas internets ir tieshi taads pats kaa PDSL! Tie 2 MB/S nav download aatrums, bet gan bandwidth! Tas ir pa velti! Ja tagad MDSL, tad tu esi laimiigs, jo es no PDSL paargaaju uz to komplekts #1 un nekas pilniigi nemainiijaas! Man tagad vieniigais ir par 10-20 kb/s aatraaks downloads! Lejaa bilde ar tagadeejo testa rezultatu!

post-2-1156860718.jpg

Edited by x-tomy91-x
Link to comment
Share on other sites

nu bet man tagad ir 512! nevis kkāds 2mbt/s

smiliez.de_2551.gif Tas 2mb/s ir bandwidth speed, nevis download speeed!!! a tas 512 kb/s tev ir download speed, a ar 1. komplektu DL speed ir ~200-250 kb/s... Uztaisi TESTU! un iedod testa rezultaatu linku! Nu es saku, ja tev ir MDSL, tad nav veerts paarsleegt ne uz vienu, jo 2. komplekts ir ~ taads pats kaa MDSL, bet 1. taads kaa PDSL! Ja nu vieniigi nenormaali daudz runaa pa parasto!

Link to comment
Share on other sites

Bet tam Mdsl I atrums 3mb vai 2mb istii nezinu! Bet man tas otrs komplekts nav pieslegts vel tikai no 30 augustaa! Bet takaa man tagad ir mdsl un man ir sava internetaa kastee savaij majaai tapec man mdsl atrums tagad ir tads ka bildee un ja tagad tam otram pieslegumam ir 5mb un parastajam mdsl 2mb vai 3mb tad teoretiski man netam vajadzetu but kadiem 6mb vai 7mb! Ceru kad taa buss!

post-2-1156865859.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bet tam Mdsl I atrums 3mb vai 2mb istii nezinu! Bet man tas otrs komplekts nav pieslegts vel tikai no 30 augustaa! Bet takaa man tagad ir mdsl un man ir sava internetaa kastee savaij majaai tapec man mdsl atrums tagad ir tads ka bildee un ja tagad tam otram pieslegumam ir 5mb un parastajam mdsl 2mb vai 3mb tad teoretiski man netam vajadzetu but kadiem 6mb vai 7mb! Ceru kad taa buss!

nemuuzhaam taa nebuus smile.gif driziaak vinji tevi apkraaps nekaa uzliks pa virsu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...