Jump to content
GIGN Forum

Gta Drifts


shenker
 Share

Recommended Posts

Nesen vienaa latvieshu serverii speeleeju gtasa online un iepatikaas drifot pa staavvietaam. Zemak redzamais video bija offline filmeets jo tad bija probleemas ar netu.Vienu es jums varu pateikt droshi vienmeer kad tu gribi kaadam ko paraadiit tad tas paarsvaraa neizdodas. Nav jau taa ka man nesanaaca tachu tikliidz izsleedzu fraps tad uzreiz norm nobraucu liidz lejai. Sheit daudzi liikumi nesanaaca tik preciizi kaa parasti. Un augshup man nekad nav padevies.

Ai ko es te gvelzhu luuk video.

shenker_drifts

Luudzu postot noveerteejumu. rolleyes.gif

Btw AeroX ir mans niks kurs paraadaas speelees.

CS kaa arii citaas speelees.

Ja video never valja ar prosto media player tad laidiet ar classic player. wink.gif

Negribeejas veel citu kodeejumu mekleet dry.gif

aa un video montaazhu nenjemt veeraa es neko iipashi necentos tajaa zinjaa.

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

40.gif

Starpcitu man ar draugu ir ideja filmeet sho te internetaa.

Un no vairaakiem skatu punktiem.

Un vairaak kaa skaidrs ka ar 2 cilveekiem nepietiks lai norm safilmeetu, kaa

es vai kaads cits drifto.

Tikai ir viena probleema filmeejot interneta serverii shii probleema saucas lagi - liidz ar to citu ekraanaa mana mashiina var raustiities. Vai arii ja nesanjem signaalu tad paraadas ka es ietriecos kkur. Bet gan jau... console.gif

smiliez.de_2433.gif kopaa jautraak .... laugh.gif

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Uz augšu gāja pēc sūda wink.gif Katrā pagriezienā apstājās un tā neveikli bija jāgroza tev stūre. gg.

Enivei nekad nav licies forši tā baigi ar tām spēlītēm aizrauties un tad visiem lielīties ko tu māki spēlē vai taisīt vel video par to un reklamēties. Bet nu tas tikai mans viedoklis, ja pašam jautri tad jau labi itkā. 31.gif

Link to comment
Share on other sites

nokachaaju muuviku , man patiik , cik ilgi drifto ?

1 ned laugh.gif . Ar infernus jau vnk un starp citu uz augshu jau vinjam pret kalnu sanaak un liidz ar to mazaaka jauda un neaizvelk liidz galam vieniigais risinaajums veelaak mesties skeersaam.

Bet manupraat smukaak kadjau liikumaa ir skeersaam nevis pusceljaa. Un es jau mineeju ka uz augshu man nesanaak.

Kr4 driftot ar Infernus ir easy wink.gif .

Aa un ja kads grib ar mani kopaa pabraukaat online gtasa tad Pm man.

Runaajot par extra ordinary...

Emm nu jaa man pasham jautri uzfilmeet labus momentus. Un tas ka es citiem raadu nu protams ir lieliishanaas, BET ne tikai! Es gribu arii kaadu atrast kas arii grib meeginaat. savaadaak tur kur es esu tur maz kas maak un grib. sad.gif

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Nesen vienaa latvieshu serverii speeleeju gtasa online un iepatikaas drifot pa staavvietaam. Zemak redzamais video bija offline filmeets jo tad bija probleemas ar netu.Vienu es jums varu pateikt droshi vienmeer kad tu gribi kaadam ko paraadiit tad tas paarsvaraa neizdodas. Nav jau taa ka man nesanaaca tachu tikliidz izsleedzu fraps tad uzreiz norm nobraucu liidz lejai. Sheit daudzi liikumi nesanaaca tik preciizi kaa parasti. Un augshup man nekad nav padevies.

Ai ko es te gvelzhu luuk video.

shenker_drifts

Luudzu postot noveerteejumu. rolleyes.gif

Btw AeroX ir mans niks kurs paraadaas speelees.

CS kaa arii citaas speelees.

Ja video never valja ar prosto media player tad laidiet ar classic player. wink.gif

Negribeejas veel citu kodeejumu mekleet dry.gif

aa un video montaazhu nenjemt veeraa es neko iipashi necentos tajaa zinjaa.

labaak pasaki kaa to GTA SA var speeleet internetaa!!!! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...