Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Cs !


spaTT-
 Share

Recommended Posts

Probleema taada, ka es sotdien gaaju ieksa cs'a iegaju viss kartiba, bet kad saku connekteties kadam serverim man uzreiz restartejas PC un taa visu laiku, bet vakar vel viss bija kartiba! Kapec taa? Plzz HELP !!! :?

Edited by spaTT-
Link to comment
Share on other sites

Probleema taada, ka es sotdien gaaju ieksa cs'a iegaju viss kartiba, bet kad saku connekteties kadam serverim man uzreiz restartejas PC un taa visu laiku, bet vakar vel viss bija kartiba! Kapec taa? Un veel kas - Mans bralis Rigaa pie sava PC registreejaas gign forumaa..vins kad ielogojas un grib rakstit kadam atbildi uz HELP pie sadalas: Problemas&Risinajumi - vinam radas saads error: Sorry, you do not have permission to reply to that topic - KO dariit ari saja probleemaa?

uzmest triis saltos virzienaa pret sienu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

uzmest triis saltos virzienaa pret sienu thumbsup.gif

bla tu suņa kauls taads,ko tu tur muuldi par salto,nehrena neko no parkour vai free run nezini,takag kko ne pa teemu dirs,par cs mees te spriežam tas kko tur stāsta ne pa tēmu nah...ieskrienies ar galvu sienaa varbuut paliks labaak

laro4i es nez kas taa par huinju,vnk pārinstalee cs varbuut es nez,man poh. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

bla tu suņa kauls taads,ko tu tur muuldi par salto,nehrena neko no parkour vai free run nezini,takag kko ne pa teemu dirs,par cs mees te spriežam tas kko tur stāsta ne pa tēmu nah...ieskrienies ar galvu sienaa varbuut paliks labaak

laro4i es nez kas taa par huinju,vnk pārinstalee cs varbuut es nez,man poh. devil.gif

ko tu tur muldi, nehrena tu nezini par skrieshanu sienaa ar galvu, spatt pasakties uzmaniigaak te neviens no postiem nav tev deriigs un tad kaut ko runaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...