Jump to content
GIGN Forum

Gign Antičīts


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Tā es līdzgalam neizprotu kā darbojas antičīts,kas ir uz gigna?

šorīt man parāda šādu tekstu

(ADMINS) .cMf| doGY* : [HLGUARD] Key blocked (use KP_ENTER)

Es viņuvaru banot vaiman jaskatās v ēl?

Kādos gadījumos viņs rāda šādu tekstu kad kautkadi alias uz tas pogas vai kaa?

Link to comment
Share on other sites

Posted on Aug 28 2006, 09:23

shitaadu es ar vienreiz redzeeju, tad keks chiitoja.

hmmm...es jau nu tiesam ne4iitoju tongue.gif

bet par lietu, sitie visi manliekas ir tas pogas ka ieslegt 4iitus, nu pa to ko Ali paradja, to es ar tikai esmu redzejis vienreiz, bet atceros uzreiz jau vina ban uzlika, visbiez ir tie WACHING IM USING A CHEAT MENU nu kautka ta bija, un ir vel visadi!!! manliekas ka bans ir jaliek zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

ir vnk jaaiet specos luureet, ja spiezh KP_END, KP_DEL pogas, jo ar taam visbiezhaak iesleedz visus cd-hackveidiigos radiijumus, bet attiecinot par ciparinjiem un KP_ENTER, zinu, ka ir autobuy skripti, kas ir uz shiim pogaam...

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

vai tad tas drizaak nav kad tas dzheks ir ienaacis no cita serv kur ir tas end un delete shits un vinjam iebindojas tad say_team@ im ussing that del bla bla ? man liekas gign nav nekadu anti4iitu

Link to comment
Share on other sites

Tā es līdzgalam neizprotu kā darbojas antičīts,kas ir uz gigna?

šorīt man parāda šādu tekstu

(ADMINS) .cMf| doGY* : [HLGUARD] Key blocked (use KP_ENTER)

Es viņuvaru banot vaiman jaskatās v ēl?

Kādos gadījumos viņs rāda šādu tekstu kad kautkadi alias uz tas pogas vai kaa?

gignam nav nekaadu anti4itu, tas hlguard no pashiem speleetaajiem naak no kaut kaadiem, chiitiem, scriptiem, citiem serveriem

Link to comment
Share on other sites

cik es tadus uz apollo csdm esmu skatijies , visi ir bijushi chiiteri .. taka mans buut domaat ka shamais sledza ieksha aaraa chiitus , uz scriptiem tas suudz man liekas ka nestrada bet iisti nezinu un parasti spaidot to pogu ari nekas neuzradaas

Link to comment
Share on other sites

cik es tadus uz apollo csdm esmu skatijies , visi ir bijushi chiiteri .. taka mans buut domaat ka shamais sledza ieksha aaraa chiitus , uz scriptiem tas suudz man liekas ka nestrada bet iisti nezinu un parasti spaidot to pogu ari nekas neuzradaas

xex tici a man tieshi preteeji? man nekad nav bijis neviens taads 4i4eris, lai jau raxta visus to HLGUARD fufeljus ja traucee uzlieciet gagu, ja nepatiik apstieties vai nechiito, ja chiito xb

Link to comment
Share on other sites

xex tici a man tieshi preteeji? man nekad nav bijis neviens taads 4i4eris, lai jau raxta visus to HLGUARD fufeljus ja traucee uzlieciet gagu, ja nepatiik apstieties vai nechiito, ja chiito xb

es poiem domaju tas ir kautkads lags ar to HL guardu

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif es ta skatos juus neko iipa6i no 4iitiem nesaprotat..... juus domaajat ka 4iitus isleedz tikai ar pogaam... nee juus maldaaties... kaut to pa6u veco cdhack`u noka4aajiet.. ieejat cfg un svg failaa caur notepad`u un ... tur visu var paartaisiit... ja juus kautko saprotat kaa taisiit programaas utt tur nav nekaa gruuta... cdhack`u var paartaisiit liidz nepazii6anai ...
Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu ielikt anti4iitu kaa gamerx.lv nevienu 4iitu nelaiz cauri ... esmu meiginaajis cdhacku paartaisiit lai tiktu cauri nekaa... iesaku worm padomaat... un ievietot 6o anti4iitu gign serverii..!!! cool2.gif

man liekas juus nesaprataat...... cdhacku var iesleegt arii bez pogas.... to visu varpaartaisiit!!!!!!!!

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu ielikt anti4iitu kaa gamerx.lv nevienu 4iitu nelaiz cauri ... esmu meiginaajis cdhacku paartaisiit lai tiktu cauri nekaa... iesaku worm padomaat... un ievietot 6o anti4iitu gign serverii..!!! cool2.gif

man liekas juus nesaprataat...... cdhacku var iesleegt arii bez pogas.... to visu varpaartaisiit!!!!!!!!

kuru tas interesee!!!11!111!!!!1!!

shito vajag lockot ciet spams saaakas locked.gif

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu ielikt anti4iitu kaa gamerx.lv nevienu 4iitu nelaiz cauri ... esmu meiginaajis cdhacku paartaisiit lai tiktu cauri nekaa... iesaku worm padomaat... un ievietot 6o anti4iitu gign serverii..!!! cool2.gif

man liekas juus nesaprataat...... cdhacku var iesleegt arii bez pogas.... to visu varpaartaisiit!!!!!!!!

tur ir HLGuard, un tas ir tikpat nedrosh kaa Cheating-Death, vienkaarshi tu pats mazliet neiebrauci, tu meegjinaajis esi ar CD-Hack, kas noziimee, ka tas ir Cheating-Death hacks, nevis HL Guard, tam HLGuard tikpat daudz citu chiitu ir, takaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...