Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


snoobi
 Share

Recommended Posts

Nick : snoobi

Age : 16

Hobby : play CS

Velejos paprasit vai varetu dabut shadas tiesibas xslap/xslay/vote !!!

Speleju gigna jau kadu laiku aptuveni 250h bet vis vairak sanak pa vakariem spelet !

Ir bijushi gadijumi kad ir full serveris bet kad nomainas mape kura nepatik speletajiem un paliekam serveri tikai 6vs6 sad.gif taja bridi nau kas uzliek vote uz kadu mapi kura visiem butu pa pratam blink.gif .

Butu loti pateicigs ja man pieshkirtu shis tiesibas ! confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram liekas,ka tagad katrs kam nav slinkums raksta pieteikumu pat zinot, ka īsti nebūs kur viņas pielietot,jo serverī būs daudz citu adminu, bet priekštam, lai tā sakot pagarinātu pincīti!

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram liekas,ka tagad katrs kam nav slinkums raksta pieteikumu pat zinot, ka īsti nebūs kur viņas pielietot,jo serverī būs daudz citu adminu, bet priekštam, lai tā sakot pagarinātu pincīti!

vo vo huh.gif

Speleju gigna jau kadu laiku aptuveni 250h bet vis vairak sanak pa vakariem spelet !

pa vakariem spele 10 adm.

anti

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Man piemēram liekas,ka tagad katrs kam nav slinkums raksta pieteikumu pat zinot, ka īsti nebūs kur viņas pielietot,jo serverī būs daudz citu adminu, bet priekštam, lai tā sakot pagarinātu pincīti!

Ali vairs jau nav tik traki, ka katrs kam nav slinkums raksta pieteikumu, tagad mazliet visi norimushies. Naak jau tie kuri jau sen spelee uz gign un online times ir liels, tadu kljuus arvien vairaak...

Par teemu: Domaju, ka shim vareetu iedot, jo man liekas, ka shis vareetu buut otrs denja, kursh cauraam dienaam speletu, jo zinu, ka calis ilgi seez pie PC un acc iegushana vinu veel vairaak pamudinaatu speleet uz gign. Taka REC thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir cilveeks ar galvu uz pleciem...

Iesaku... thumbsup.gif

nu nezinu nezinu tu man liec aizdmoaaties taadus kuriem galva nav uz pleciem esmu tikai filmaas redzeejis

snoobi: nuu man pret teviim nekaa slikta nav un arii nekaa laba nu labi varbuut bishkinj labs ir smile.gif bet adminu ir pietiekami, istevishkji tagad pat ljoti biehzi naaks redzeet ka onlainaa vairaak adminu kaa speeleetaaju smile.gif

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Par teemu: Domaju, ka shim vareetu iedot, jo man liekas, ka shis vareetu buut otrs denja, kursh cauraam dienaam speletu, jo zinu, ka calis ilgi seez pie PC un acc iegushana vinu veel vairaak pamudinaatu speleet uz gign. Taka REC  thumbsup.gif

tad jau labāk viņu laicīgi nobanot, lai dzīvei citu jēgu ar saskata smile.gif . devil.gif

EDIT: neitrāls par snoobi.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

rayus pravelno govorit... stoit mne utrom zaiti na server kak vse nachinajut oratj sye sye etot s wh sye i t.d citer srazu cuhajet i vihodit.. poetomu utrom ja zahozu pod nickom TUHLIj biggrin.gif snoobi protiv tebja necigo plohogo neimeju, no tak kak adminov i tak deistvitelno uzhe hvatajet, mogu skazatj tolka anti... tak kak vecerom igrajet deistvitelno bolshe adminov chem playerov... i neskazal bi cto nocju adminov tozhe netu.. uzhe 2 nocj zahodil igratj v 11 i igral do 3. i 2 ili 3 celoveka s ban accessom esho ostavalisj.. napominatj ih nestoit vse znajut kto u nas nocnije bljuditeli wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram liekas,ka tagad katrs kam nav slinkums raksta pieteikumu pat zinot, ka īsti nebūs kur viņas pielietot,jo serverī būs daudz citu adminu, bet priekštam, lai tā sakot pagarinātu pincīti!

Tev nepareizi liekas, čalis prasa pa tēmu. Tiesības kā krāna pagarināšana ir tikai tādiem kā tev smile.gif wannabe pro

a vispār es viņu galīgi nepazīstu, pat ar feiknikiem kopā spēlējot neko daudz par viņu nezinu. Kluss laikam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es, personiigi, rekomendeetu snuubi, jo: ir smadzenes + maak domaat, savaldiigs + pieklaajiigs, tiiri labi speelee + nechiito. smile.gif

p.s. alvi, editeeju savu garadarbu ! smile.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

10 admini ?! kaa tad labi ja divi triis admini ir serveri.. no ritiem vispar neviena nau.

Snoobi dodu REC admini nepietiek pa naktim, nu ne vienmer, bet gadaas.. !

Nuu nepiekritishu tev, vakaros, katra komanda ir par kadiem 3 adminiem vienmeer, un nezinu vai vairaak vajag, tad jau beigaas gign speles admini, kas viens otru gagos un slayos biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nuu nepiekritishu tev, vakaros, katra komanda ir par kadiem 3 adminiem vienmeer, un nezinu vai vairaak vajag, tad jau beigaas gign speles admini, kas viens otru gagos un slayos biggrin.gif

Kā tad, es taks redzu.. admini ir viens vai divi pa naktim-riitiem, jaa vakaros ir daudz tas gan..

Respekt pinky pa naktim dzeks ir un ķer čīterus !

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

250h newbie.gif Ja 3 goda igral i mne v golovu ne prihodila mislj poprositj prava na GIGN, kogda ja voshel v doverije reshil poprositj prava i mne dali, tak kak menja davno znali. A ti igrajesh 250 h, i uze prosish paket vote i slaya. 76.gif Tebja na servere i ne vidno, daze esli ti igrajesh, nezametnaja persona smiliez.de_1830.gif ANTIREC 104.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu neko par šo džekiņu, tādēļ neko arī neteikšu, laigan manas domas uz adminu daudzumu ir nemainījušās, bet....

Vai ta nemanāmība ir mīnus, es taisni domāju, ka tas ir pluss

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...