Jump to content
GIGN Forum

Ziedojiet Deeeeeljus


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Labdien, tie kas mani veel nezin esmu Koshkers.

Kaadu laiku jau esmu bijis izgaisis no gign comjunitija, jo biju aizraavies ar visaadaam lietaam, kuras mani attureeja no datora speeleeshanas. Lielaakoties es vasaraa skeitoju un vandojos apkraat. Vienu briidi pat nevareeju pajiet jo izmezhgjiju abas kaajas, vinjas veel iisti nau veselas. Pavisam nesem man ar draugiem dzinaas pakalj 5 pieaugushi viirieshi ar dzels mietiem, gan stekiem un mani nokjeera, jo iisti nevareeju paskriet. dabuuju mazliet pa mizu.

Nu labi, par teemu. Shodien skeitoju pa vienu no saviem iecieniitajiem sk8 spotiem un nejaushi sanaaca netaa uzlekt uz skeita un *krak* deeliits uz puseem. Kaut arii, tas bija gaidaams peec ilgajiem kalposhanas gadiem. Tad shovakar man radaas ideja, taakaa 1dien braucu uz riigu, varbuut pajautaat cilveekiem, vai vinjiem nau lieki deki maajaas. Nu ne jau kkaadi tur rimi vai taad shiti, bet normaali. Var jau buut apdauziiti n shit, bet tas man vismazaak ruup, jo nevaru paskeitot un nauda nau jaunam deelim. Taatad, ja kaads grib, ar labu sirdi, atdot man savu miiljo skeitu, tad luudzu piesakieties. Varbuut ielieciet bildi vai nelielu aprasktu: firma, izmeers n shit.

Tad jau tiksimies kkur, ja kaads gribees man iedot deeli. laugh.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Koshker, man mвjвs ir viens dзlis. Klausies, esi рo svзtdien Dienvidpхlв, bet tieрi tur kur meridiвni saskaras, paрв spicоtз. Dabыsi savu skeitu. PAR BRОVU!

Link to comment
Share on other sites

Koshker, man mвjвs ir viens dзlis. Klausies, esi рo svзtdien Dienvidpхlв, bet tieрi tur kur meridiвni saskaras, paрв spicоtз. Dabыsi savu skeitu. PAR BRОVU!

njaa - iipasi gudrs jaun nu tu neesi smiliez.de_2477.gif tavi jaoki nu ir konkreeti debiili smiliez.de_1437.gif ja nav ko teikt tad aizver savu paaksti smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
njaa - iipasi gudrs jaun nu tu neesi smiliez.de_2477.gif tavi jaoki nu ir konkreeti debiili smiliez.de_1437.gif ja nav ko teikt tad aizver savu paaksti smiliez.de_2477.gif

Piedot, ka neievēroju gign tikai spico, stilīgo, badass joku politiku. Nu, jā, gudrs es noteikti neēsmu, jo izturēju 11 uz vienu vietu konkursu mācību iestādē, kurā iestājos.

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
Tu domaa, ja Tev ir labas atziimes, tad Tu esi gudrs ?

Tu domā, ka, ja tu man brauksi virsū tāpēc, ka tev tik ļoti grauž acīs patiesība par tavu izvirtušo dzīves stilu, ko esmu atklājis, tev būs 10cms.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, gudrs es noteikti neēsmu, jo izturēju 11 uz vienu vietu konkursu mācību iestādē, kurā iestājos.

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

koshker man ir sakarigs deelis maajas ko varu atdot pa 5ls, patc decks pirkts zviedrijaa maksaaja 35ls treki killerloop labi rippo smile.gif

ja vajag vari atbraukt uz riigu un dabuut

Link to comment
Share on other sites

-23:49:05- [seven_of_zero`]: Kontortionists nu ka veicas ar TM personibas iznicinasanu?

-00:03:52- [Kontortionists]: Labi

-00:04:05- [Kontortionists]: Es kopsh reizes kad nozverejos mainities vel nesmu izdarijis neko stulbu.

-00:04:19- [Kontortionists]: Nee pagaidi, gandriiz neesmu.

-00:12:10- [@Asg-]: LOL

-00:12:10- [@Asg-]: biggrin.gif

-00:12:13- [@Asg-]: pirmaa stulbiba

-00:12:17- [@Asg-]: kopsh tas reizes

-00:12:19- [@Asg-]: ir tavs nicks

-00:12:19- [@Asg-]: biggrin.gif

-00:28:27- ? Quit? (Kontortionists) ([email protected]) (Ping timeout)

-00:43:25- ? Join? (Kontortionists) ([email protected])

-00:43:37- [Kontortionists]: Asgard, saki, luudzu, kapec domaa, ka mans niks ir stulbs?

-00:44:09- [@Asg-]: izlasi savu nicku un apdoma cik debilu jautajumu tu tikko uzdevi

-00:44:39- [Kontortionists]: Klausies, mans niks nav nekaads izdomaajums.

-00:44:49- [Kontortionists]: Kontortionists ir cilveks, kas nodarbojas ar kontortionismu.

-00:45:09- [Kontortionists]: Un, ja tev nepietiek IQ, lai saprastu, kas tas ir, tad vaina ir tevii.

-00:45:24- [Kontortionists]: Un arii tapec lietoju sho niku, ka attieciigajaa momentaa nespeju izdomat aatri neko citu.

-00:46:38- [@Asg-]: tu gribi teikt tu izdomaji nicku jo tu esi nerds ?

-00:47:30- [Kontortionists]: Nesapratu? Shis nav kaut kaads izdomaats nelogjisks vardu vai burtu virkneejums.

-00:47:38- [Kontortionists]: Shis ir lietvaards.

-00:47:44- [Kontortionists]: Angliski tas buutu contortionist.

-00:48:12- [@Asg-]: nu ok skaidrs ar tevi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Blad.

Ok, es dzēšu ārā šo acc. Ok, viss!

Edit: Es nemāku izdzēst acc, macho, lūdzu, palīdzi. Izdzēs manu acc.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, es taa skatos, ka itkaa dazhi normaali piedaavaajumi ir, bet nu pirkt es neko nepirkshu, vienkaarshi vajag deku, nevis visu skeitbordu, liidz nopirkshu svaigu un smarzhiigu deku.

Aaaa, un Mahmed, RIPO tak ir oldskuuuuuul. happy.gif

P.S. Es tikai Riigaa varu savaakt deku, jo vienkaarshi 1dien braucu draugam uz dzimshanas dienu, bet paldies par piedaavaajumiem anyway.

Link to comment
Share on other sites

man ir element deks no asv , tikai es vinju jau 2 gadus izmantoju tikai kaa snowskeitu braukajot pa garaazju jumtiem , so nez vai tev derees, izskataas shausmiigi bet ja tev ir pohuj kads tad mosh pamekleeshu kkur skjuunii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...