Jump to content
GIGN Forum

Viena Lieta


kro
 Share

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest H!vemind

man veel mosh speciali jums katru reizi kad speeleju record taisiit, es patc skatiijos demo es redzeeju kaa es speeleju , ir momenti es par to nemaz nestriideeshos , bet pasties kartiigi leenam skaties uz pashu leenako atrumu ko demo var uzlikt, mosh beidzot arii kaut ko saskatiisi skatototies ar saviem pro wh, juus varat domaat kaa gribat bet es ar wh esu speelejis tikiai poligona laikaa vse.. ja gribat liekat man banu, ja nee tad kaut vai visu muuzhu uz record seedeeshu taa lai juus man jebkura briidi demo varat uzprasiit

+ vai es riskeeshu ar steam acc pa 20ls, un vai es lai 4iitotu ziedotu 25ls ? ja juus uzskataat ka es taa daru uz priekshu ,netaisiet ciet topicu veel vakara piekaapshu

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

10cms.gif jasna ar jums visiem ir ... es ar vinju kopaa speeleeju no taa briizja kad palaidu cs no poligona desktopa , neieshus skatiities ne demo , neko , jo neskaitaamas reizes esmu seedeejis vinjam blakus juusu nereaalo momentu brizjos yo, nez vai brilles buus jaaiegaadaajas ? aa nu jaa un kur tad juus visi pro bijaat wcg kur vinjsh speeleeja tik pat labi un nez kapeec nevienam PRO DAUNIM neienaaca praataa kko dirst par wh...

eh juus pro... slowhand dosi savu filmu par h!ve? es tev toreiz teicu ka vinjsh agraak biezji speeleeja ar wh lai tu nenomiiztu ka visi par tevi smiesies un uzpistu savu uuber pro muuviju aatraak lai var iereekt , bet nu ok - gaidam ja nav veel pabeigts . AA nu jaa mosh aizejat paveerojat kaa speelee taadi speeleetaaji kaa dobby aka krm aka gizmo kuriem vnk neviens neuzdroshinaas neko pateikt , ja labi mekleesiet atradiisiet taaud demo kur juusupraat buus 100% wh - ar to arii juus apsveicu - un tagad meegjiniet pieraadiit to visai cs komuunai kura sho speeleetaaju paziist gadiem un kurai taads slow hands ir 0. Kopaa ar H!ve speeleejis esmu pietiekami un tas vien ka 7 klasee 300 bastotaas stundas lai rubiitu cs ir diezgan liels skaitlis - kautko noziimee . Peec tik gadiem cs'aa viss notiek automaatiski , smadzenes pielieto minimaali un visas situaacijas jau ir atspeeleetas - VISAS . Iedodiet man taadu datoru kaa wcg ( mans 256 rams ar 64 MB videokarti kkaa allazj nolago kad priekshaa izskrien pretinieks un fps ar augstaak par 85 nevar dabuut vairs ) un es peec meenesha speeleeshu kaa H!ve . Shis viss atgaadina totaalu sviestu - ja jums ir kkaada tur 100000000% parlieciiba - atnaaciet lanaa paspeeleet ar mums uz kaadu pracc , tikai njemiet ko miikstu ko paklaat apakshaa lai gjiibstot no UUUUUBERPROOOOO H!vemind uuuber mega 1337 reakcijas nesasistos .

Link to comment
Share on other sites

blody, taatad tu par vinju galvo? un esi pats 100% paarliecinaats, ka vinsh nechiito? a ja nu tomeer? tu tak nevari pats nokontroleet ko dara draugs maajaas, ja tu vinjam seedeetu taja briidi blakam, tad jaa, bet tu neko nevari zinat, varbuut vinsh speelee ar wh lai pagarinaatu pimpi? vai arii pieraadiitu citiem gign speleetajiem, ka vinsh ir krutaaks par vinjiem, vai preciizak paaraks? apsver domu, ka maz varinats ir ka vinsh var chiitot? jo savaadak ja nu tomer kaut kaa pieraadas ka vinjam ir wh, daudzi var padomat, ka tu to zinaaji, un aizstaveeji draugu, bet nu sazin

Link to comment
Share on other sites

Allvorts teica (nu kad pie viņa bija gaļas cepšana), ka esot par 80% pārliecināts ka hive čīto - un tas bija joks imho. man pašam vēl bija pāris momenti serverī pret hivi, bet to visu norakstīju uz savu botismu. žēl žēl, likās tāds sakarīgs cilvēks. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, Nu. Ja tu gribi saliidzinaat hive skilu wcg un onlainaa, tad man jaasaka, ka vinjsh lanaa neko neparaadija, bet onlainaa bombii. Wcg es to LIIITOSUPER1337 reakciju neredzeeju.. nu katraa zinjaa nokrist man nevajadzeeja. Negribaas ticeet, ka ir wh... Bet ja vinja skilam un reakcija atskaites punkt tiek njemts wcg, tad gribot negribot jaasaak domaat, ka ir wh.

p.s. demo neskatijos.. negribas aplauzties smile.gif

Link to comment
Share on other sites

o blody izcēlās...

blody, nejau es biju, tas kas man privātajā teica, ka ir pamatotas aizdomas par to, ka h1ve spēlē ar wh... tu man to teici, es tikai pateicu, ka man viņš vienmēr licies diezgan aizdomīgs, jau no 1mās dienas, kad viņš parādījās gignā.. un nekādu mūviku nēsmu solījis taisīt, tu kko laikam esi sajaucis.. jā, es varbūt esmu 0, bet es vismaz nenolaižos tik zemu, lai spēlētu ar wh kā to dara tavs draudziņš, poxodu pa velti būsiet bastojuši tās stundas, labāk tomēr būtu kko iemācījušies skolā...

es tevi te nepieminēju, jo zināju, ka jūs esat draugi, bet ja jau tu tā vēlies - blody, bija tas, kas man teica, ka viņam ir aizdomas, ka h!ve spēlē ar wh, nu apmierināts esi?

un man ir pilnīgi vienalga vai par mani kāds smiesies vai nesmiesies, smejies, ja gribi (iespējams tu tēmē uz to n1gg4z aka pro oldschool (yeah right) filmiņu, kur lielākā daļa spēlētaju pateica ka nav wh, k-gan tur bija identiski momenti kā h!ve demkā, tikai tas džeks tik nagla nebombija uz priekšu...), man nekrata...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Demku pat līdz galam neskatījos, jo wh tur ir, kā es te sēžu, un visa tā runāšana par bastotām stundām varēja tikt izlaista, tas nemaina faktu, ka šajā demkā ir redzams nepārprotams wh.

Haivmaind, tu esi nožēlojams. Kad es tev Vecrīgā pirmo reizi paziņoju par savām aizdomām, tu man, acīs skatīdamies, solīji, zvērēji un vēl ko tur, ka tev nav wh. Sen jau zināju, ka neesi tīrs, un šī demka to simtprocentīgi pierāda.

P.S. cepums kro

Link to comment
Share on other sites

demo posit ir slinkums. ja ir, lai viec nepiecieshamos pasakumus augstak stavoshie. bet lieta kas man nepatika ir par konfigiem

man tur shitais 2.0 tas 0.75 utt. tak konfigs ir izveidots tac laivaretu normali speleet uz default. tas ka pogas samaini no def, vai to pashi cl_showfps 1, fps_max tas ir normali.bet kad lien ieksha tajos sudos kas reali maina speleshanu tas vien jau ir negodigi. to pat vajadzetu ierobezho , servakam uzliekot ierobezhojumus uz visu neatljaujot, jeb to mazuminju kas ir atljauts uzradit un fisu parejo uzrezi uzlikt def...

P.S. sakas lielo zivju medibas..

Link to comment
Share on other sites

o blody izcēlās...

blody, nejau es biju, tas kas man privātajā teica, ka ir pamatotas aizdomas par to, ka h1ve spēlē ar wh... tu man to teici, es tikai pateicu, ka man viņš vienmēr licies diezgan aizdomīgs, jau no 1mās dienas, kad viņš parādījās gignā.. un nekādu mūviku nēsmu solījis taisīt, tu kko laikam esi sajaucis.. jā, es varbūt esmu 0, bet es vismaz nenolaižos tik zemu, lai spēlētu ar wh kā to dara tavs draudziņš, poxodu pa velti būsiet bastojuši tās stundas, labāk tomēr būtu kko iemācījušies skolā...

es tevi te nepieminēju, jo zināju, ka jūs esat draugi, bet ja jau tu tā vēlies - blody, bija tas, kas man teica, ka viņam ir aizdomas, ka h!ve spēlē ar wh, nu apmierināts esi?

un man ir pilnīgi vienalga vai par mani kāds smiesies vai nesmiesies, smejies, ja gribi (iespējams tu tēmē uz to n1gg4z aka pro oldschool (yeah right) filmiņu, kur lielākā daļa spēlētaju pateica ka nav wh, k-gan tur bija identiski momenti kā h!ve demkā, tikai tas džeks tik nagla nebombija uz priekšu...), man nekrata...

Session Start: Sun Aug 06 23:55:48 2006

Session Ident: slowhands

<blody> kr4

<blody> to vai hive ir wh

<blody> es nezinu

<blody> vinjsh man ir labaakais draugs

<blody> esmu bijis pie vinja

<blody> kad vinjam ir bijushi rez

<blody> 40-8

<blody> 25-3

<blody> utt

<blody> mazsvariigi...

<blody> speeleeju ar vinju no 1.3

<blody> saakaam bombiit kompaktaa

<blody> kr4 ideja taada

<blody> kad tikko saakaam speeleet

<blody> vinjsh un veel citi ar 4iitiem diezgan biezji bombiija

<blody> kkaadaa cs.kekavai.lv

<blody> vislaik

<blody> sen atpakalj

<blody> so...

<blody> domaa pats

<blody> gribi kko pieraadiit

<slowhands> a kaa vinsh lana spelee?

<blody> dari to

<blody> nu lol

<blody> lanaa vinjsh vienmeer ir piedzeries

<blody> a wcg mees visi = speeleejaam

<slowhands> rofl

<slowhands> es nez

<slowhands> man vienmeer liekas aizdomiigi visi shitie puba chempioni

Session Time: Mon Aug 07 00:00:00 2006

<blody> dari kaa zini , man riit agri uz darbu , ieshu dushoties un skuuties taakaa BB

<slowhands> bb

Session Close: Mon Aug 07 00:01:41 2006

kuraa vietaa?

aa nu un btw rv1g nav pietiekams pieraadijums par to tavu tekstu par bastotajaam stundaam ? tu no sakuma kko dziivee sasniedz pats un tad dirs citiem . Demo noskatiijos - kaa jau domaaju , speeles stils taads pat kaadu redzu visu laiku pie vinja . Atrodiet mosh veel kaadu demku , lai var normaali pareekt ?

reku tu slow mineeji ka trev vesela kolekcija -

<slowhands> blody

<^Set> blody cik purni bijaat?

<slowhands> a ja nu nav wh

<slowhands> un tev STIENIS

<^Set> dzelzs?

<slowhands> piilaadzji tevi tik viegli neatlaidiis

<^Set> 4.gifD

<^Set> staipiis aiz olaam

<slowhands> tad jau man buus jauzmet acs tai demkai

<slowhands> blja tas MAx ir taads mozgulis

<slowhands> taadi domu graudi

<slowhands> graamatu vareetu saraxtiit

<^Set> 4.gif

<^Set> agha

<blody> slow

<blody> nezinu gan

<blody> paskatiisies demo

<slowhands> neiet runa par demo

<blody> nu ir!

<slowhands> es tagad pavisam par ko citu

<slowhands> runaaju

<slowhands> nez tikai kapeec aldim vajadzeetu chiitot

<slowhands> bots vinsh tapat ir

<slowhands> un ar tiem chiitiem nekaadu skillu tur nepacelj

<^Set> XD.gifD

<slowhands> man domaaat

<^Set> man patiik vesais slowhands

<blody> man neinteresee kas un kaapeec , es zinu ko es redzu ar to pietiek

<slowhands> ja vinsh speleet ar chiitiem

<^Set> tev rokasgramatas jaraksta

<blody> man neinteresee kas un kaapeec , es zinu ko es redzu ar to pietiek

<blody> man neinteresee kas un kaapeec , es zinu ko es redzu ar to pietiek

-flashback`- Don't repeat yourself in #ala.cs!

<^Set> jaa blody jaa!

<slowhands> tad leoniidam un pulcim arii buutu jabuut tuvumaa

<blody> nee set nee

<slowhands> tipo prikolam

<^Set> katrs redz to ko grib redzet

<blody> es neko negribu redzeet

<^Set> yay.gif)

<blody> set mazaak dzer

<blody> ok?

<blody> un slowhand

<blody> h!ve ar wh speelee

<slowhands> karoche teorija - aldis spelee ar chiitiem - nelogiski

<^Set> 4.gifD

<slowhands> paklausieties

<blody> ok?

<slowhands> kush

<slowhands> teorija

<^Set> blody es saprotu, tu manu jokus nesaproti, vairak nejokoshu ar tevi sad.gif

<blody> set es pat neesmu piedzeeries bet shodien tev tieshaam nesanaak

<^Set> nu ja velk jau uz nakti

<slowhands> aldis spelee ar chiitiem! nax? skilla deelj? nee! es pielauju domu 4fun, prikolam! bet tad arii jabut blakus pulcim, leonidam vai kadam no piilaadziem, lai vareetu iereekt kopiigi! nez, vai vinsh to uzdroshinaatos dariit vienatnee, bet vis var gadiities!

<slowhands> ^Set ej pasties filmu vai kko padari, mums ar blody ir saruna

<^Set> slowhands tu gadijumaa shogad neesi nodevis uz psihologu magistratuuraa?

<slowhands> nesmu

<^Set> vajadzetu

<slowhands> es vienk meeginu izprast vinja riiciibu

<^Set> taa mazganul viss var buut 4.gif

<slowhands> kapeec tas ir vajadziigs

<^Set> slowhands vienkarshi lai penis ir garaaks

<slowhands> vinsh gignaa spelee ilgi

<slowhands> mozh ieguvis uzticiibu un tagad domaa, ka vinu neviens neskatiisies

<slowhands> un vares ar chiitiem uzraut

<^Set> slowhands kad vinju pieradis, kad buus tupiks, ja tiesham chitoja, tad vinjsh pateiks

*slowhands* rofl

*slowhands* ko tu lej ka h1ve ar wh bombii smile.gif

<slowhands> ^Set zini kads roflis bija

<slowhands> karoche

<slowhands> kad tikko paraadijaas H!vemind

<slowhands> es nevareeju saprast no kurienes vinsh ir izliidis

<slowhands> kaa vinsh var speleet tik labi

<slowhands> domaaju wh

<slowhands> kad vinsh tur saka chupoties ar visiem

<^Set> what about uuDEE ?

<blody> .

<slowhands> un teica, ka saacis speleet ar blody

<slowhands> es domaaju

<slowhands> nu sk

<slowhands> oldschool

<^Set> es par uuDEE arii neko neesmu dzirdejis

<slowhands> toreiz kad es uztaisiiju topiku

<slowhands> par n1gg4z

<blody> nu mums novii talanti klanaa

<^Set> :>

<blody> visaadi

<slowhands> es nakoshajaa dienaa novilku vienu citu demku, kur n1gg4z speelee

<slowhands> un tur bija arii h1ve

<slowhands> un tur es redzeeju, ka vinam ir wh

<slowhands> HA!

btw joki no seta puses kvoteejot ali "spaarda dirsu"

Link to comment
Share on other sites

demo posit ir slinkums. ja ir, lai viec nepiecieshamos pasakumus augstak stavoshie. bet lieta kas man nepatika ir par konfigiem

man tur shitais 2.0 tas 0.75 utt. tak konfigs ir izveidots tac laivaretu normali speleet uz default. tas ka pogas samaini no def, vai to pashi cl_showfps 1, fps_max tas ir normali.bet kad lien ieksha tajos sudos kas reali maina speleshanu tas vien jau ir negodigi. to pat vajadzetu ierobezho , servakam uzliekot ierobezhojumus uz visu neatljaujot, jeb to mazuminju kas ir atljauts uzradit un fisu parejo uzrezi uzlikt def...

P.S. sakas lielo zivju medibas..

tikai tapeec ka tu neko nesaproti no padziljinataakas cs konfiguraacijas nenoziimee ka visiem tagad jaaspeelee uz def konfigiem , es nevareetu iedomaaties savu speeli bez komandaam rate uploadrate downloadrate dynamiccroshair uc. labaak aizej palupii demo , izdariisi kko lietderiigu - kautgan mosh labaak nee... jag0 jaw tu arii gribeeji banot?, kas buus ar hivi - peecpirmaa raunda spriedums buus gatavs?

Link to comment
Share on other sites

tikai tapeec ka tu neko nesaproti no padziljinataakas cs konfiguraacijas nenoziimee ka visiem tagad jaaspeelee uz def konfigiem , es nevareetu iedomaaties savu speeli bez komandaam rate uploadrate downloadrate dynamiccroshair uc. labaak aizej palupii demo , izdariisi kko lietderiigu - kautgan mosh labaak nee... jag0 jaw tu arii gribeeji banot?, kas buus ar hivi - peecpirmaa raunda spriedums buus gatavs?

blody

Link to comment
Share on other sites

takih 4iterov kak h!ve o4enj trudno pojmatj, tak kak oni horo6ie aktjeri...i takih 4iterov za denj na gigne po 20 6tuk...ban polu4ajut tupie 4iteri kotorie v nagluju igrajut s wh...a vot takih akterov o4enj trudno pojmatj za jaica dry.gif ja naverno na protjazhenie mesjaca uzhe slizhu za nim i uveren ,4to u nego wh...priznajusj paru raz zahodil na gign s wh NO sidel toljko v spectaktorah i nabljudal za nim..i mne bilo o4enj sme6no, kogda on demonstriroval svoi akterskie sposobnosti...e6e raz povtorju...takih o4enj slozhno pojmatj..hotel uzhe davno napisatj na forum pro nego, no dumal tut vse za nego vstupjatsja menja zasrut i t.d. i t.p.

P.S. kro respect za otvagu

blody respect za to,4to za6i6aet svoego druga

Link to comment
Share on other sites

OMFG blody zini ir tada lieta.Slimiba, kkas lidzigs zvaigshnju slimibai. Kas piemekle dalju rv1g tautas. Tev vinja ir smaga stadija. Ej tak arstejies. Ar tadu iedomibuka taveja varetu marsu ar degunu baxtit. Un slimiga atsaukshanas uz vienu manu text ari ne par ko labu neliecina...

Link to comment
Share on other sites

piekriitu jamaikam par abiem postiem, gan par defaultajiem cfg, gan iedomiibu. blody, beidz par rv1g, tas te njiprichom. ar taadu iedomiibu skolai tikai kaunu dara.

nezinaataajiem: es arii esmu rv1g beidzis (un neesmu vieniigais taads no GIGNieshiem).

Link to comment
Share on other sites

tikai tapeec ka tu neko nesaproti no padziljinataakas cs konfiguraacijas nenoziimee ka visiem tagad jaaspeelee uz def konfigiem , es nevareetu iedomaaties savu speeli bez komandaam rate uploadrate downloadrate dynamiccroshair uc. labaak aizej palupii demo , izdariisi kko lietderiigu - kautgan mosh labaak nee... jag0 jaw tu arii gribeeji banot?, kas buus ar hivi - peecpirmaa raunda spriedums buus gatavs?

blody ti neputaj pro playerov s h!ve... jag0 i vse drugije svishe upomjanutije cego libo dobilisj igraja bez WH.... wh eto ne variant, kogda h!ve budet v topah latviji i emu budet cto raskazatj, kogda on bral chempi i ezdil na wcg togda i budesh ego sravnivatj... tut ne tebja ne menja, temboleje ne hive nelzja nazvatj PRO..a esli on igral s wh ranshe eto neznachit cto on neigrajet s nim seichas, sam neigral neznaju no predstavlaju na skolko eto vsjo elimetarno i raskoshno togda voznikajet vopros!!?! zachem emu igratj bez wh esli emu s wh igrajetsja gorazdo legche i proshe k tomu zhe on polovine gigna voshol v doverije.. ja znal cto etot pacik igrajet s wh 31.gif tak, kak u nego bilo dostatocno mnogo momentov kogda stoilo zadumatsja kak on igrajet.. prosto ja nekogda ob etom nezarikalsja tak kak, znal cto eto bespalezno... edinstvennoje s kem i govoril tak eto tolko ali, ownage i zloy i ne tolka u menja i u nih bilo takoje mnenije cto on s wh... u tebja seichas v topice kucha primerov i dokazatelstv. samoje glavnoje i interesnoje cto pitaeshsja dokazatj cto libo ti a ne on... hotja recj idjot o njom!! hotja tut dokazivatj necego nenado i tak vsjo jasno.. H!ve tebe mogu lish skazatj odno, igraja s wh skill nepodimesh i uvozhenija i pohval v svoi adres nekogda ne dobjoshsja !!! 76.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

izraadaas, ka tagad visi zinaaja, ka hive speeleeja ar wh.

nee, visiem bija tikai aizdomas

un jaa, blody liels respekts tev, tu aizstaavi savu draugu, bet ko dariisi, ja tieshaam vinjam bija wh? aizmirsiisi un iesi atkal kopa ar vinju dzert? vai tomeer pateiksi paaris labus vaardus par to? man taada aizdoma, ka tev vienalga, vai vinam ir wh vai nav, pagaidam esi iecikleejies uz to ka vinsh ir tavs labaakais draugs, un tas arii viss

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Nu, Nu. Ja tu gribi saliidzinaat hive skilu wcg un onlainaa, tad man jaasaka, ka vinjsh lanaa neko neparaadija, bet onlainaa bombii. Wcg es to LIIITOSUPER1337 reakciju neredzeeju.. nu katraa zinjaa nokrist man nevajadzeeja. Negribaas ticeet, ka ir wh... Bet ja vinja skilam un reakcija atskaites punkt tiek njemts wcg, tad gribot negribot jaasaak domaat, ka ir wh.

p.s. demo neskatijos.. negribas aplauzties smile.gif

tad jau peec tava teiktaa visi krop3zi un pareejie arii sppeelee ar wh... , k dzeru taalak alu

Link to comment
Share on other sites

Runājot par spēli ar wh! Jūs sakat, ka nepaceļ skillu? No kurienes visi tā saucamie prastreli utt??? Takā šinī vietā paklusētu!

Par/pret H!ve neko nevaru teikt, demo nesmu redzējis un kad esmu spēlējis kopā neko unreālu arī nēsmu pagaidām redzējis...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...