Jump to content
GIGN Forum

Nevar paspelet!


Recommended Posts

aa najomnik man man liekas bija tieshi tas pats.. tev gadiijumaa nav arii veel uz kompja kaut kaads steam? pameegjini izdzeest gan steam gan to krievu versiju un ieinstaleet pa jaunu.. es arii C-D pa jaunu ieinstaleeju un tad aizgaaja.. vienigais ja uzliku to gign pirmo patchu tad bija tas pats kad ieiet latvieshu servos izmet automatiski peec kadam 10 sekundem un saka ka C-D nav iesleegts.. arzemju servos viss gaaja

Link to comment
Share on other sites

Najomnik!

man tas pats tagad notiek. laikam ir , kaa radler saka, bet vienkaarshi izensteleejot tas var nepaliidzeet, man laikam traucee tada tipa optimizaacijas proga cs-op, vina ir peirigistrejusies, bet izdzeest nelauj man vinu. Tev ganjau arii, kas liidziigs.Shodien dabuuju gatavu, ka vienu karti varu izspeeleet GIGNAA, bet piem:apollo- man uzraksta, ka man ir speele any modifikation.error code -60 sad.gif

Domaaju meeginaashu paarinsteleet WINDOWsu, ja tas paliidzees tad pateikshu.

Jaa lai pa vienai kartei vareetu speeleet:Nokachaju no Gigna to CS 1.6 no steam,un peec tam pa virsu atarhiveeju to failu, ko vini piedaavaa apgreidot no 3v uz 4v.Peec tam speeli palaidu no taas direktorijas, kur vinu ieinstaleeju, ar hl.exe ,peec tam change games, tad interneta favoriit serverii pievienoju adresi un meginu konekteeties, ja nesanaak ar pirmo reizi, tad izsleedzu un iesleedzu atkal C-Death. un tad kadu vienu karti var norukaat, bet diemzeel kaa mainaas karte, taa nakoshaja atkal pec dazaam sekundeem izmet arraa. blink.gif un viss no gala.apniciigi un nomokoshi! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

nabaga cilveeks....Tev vispaar kura C-D versija ir ? smile.gif

P.S varbuut taads ir tavs liktenis- dziive bez Cs GIGN serverii

Link to comment
Share on other sites

hey man ir veca CS versija un es varu speeleet CS vai arii nee??????????????????????????????? MAYBE JAA DABUJ JAUNAAKA VERSIJA??

Cs speeleet tu noteikti vari,bet ja tu gribi speeleet GIGN Cs 1.6 serverii tev ir nepieciesshams 1.6 kuru vari noka4aat sheit -spied te Un ja kaut kas neiet noka4aa sho -spied te un /vai paarbaudi CD[jaabuut jaunaakajai versijai]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...