Jump to content
GIGN Forum

Bans Par ...


bikl
 Share

Recommended Posts

Nu jā...

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Outlawz

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: bikl

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 35 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

?

Tas kad es šauju pa sienām tas nenozīmē kad man ir Wh!! Nu mani nobanoja momentā kad raunds sākās @ de_nuke un uzšāvu pa sienu... WH??? smiliez.de_2428.gif Kad parādīsies demka ielikšu...

Link to comment
Share on other sites

nu jā, man jau teica ka sen spēlē un tā... bet man tomēr nepatika. ja kāds no ilgspēlējošajiem apstīsies un izteiks verdiktu ka nē, tad noņemšu.

pēc tam tur baigā herņa ar vienu citu bija bet tas jau cits stāsts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izskataas ka shitais radaraa nemaz neskataas bet ka winsh noshaawa 6 fragu (la gr1me) wienkaarshi reakcija tur bija ljoti aatra var teikt ka shaava pirms cilveeks izliida aaraa un kaada reakcija ir ar awp arii tas.Un tad kad vinsh baazee noguleeja un saaka iet winsh uzreiz teemeeja uz sarkano kasti kur seedeeja cilveeks un kuru beigaas nowaaca bet tad kad vinsh otreiz noguleeja vinsh tyr nemaz neskatiijaas.

Link to comment
Share on other sites

Izskataas ka shitais radaraa nemaz neskataas bet ka winsh noshaawa 6 fragu (la gr1me) wienkaarshi reakcija tur bija ljoti aatra var teikt ka shaava pirms cilveeks izliida aaraa un kaada reakcija ir ar awp arii tas.Un tad kad vinsh baazee noguleeja un saaka iet winsh uzreiz teemeeja uz sarkano kasti kur seedeeja cilveeks un kuru beigaas nowaaca bet tad kad vinsh otreiz noguleeja vinsh tyr nemaz neskatiijaas.

lol es visu laiku skatijos uz to sarkano kasti vai arii aiz sienas, nu jebkuraa kadiijumaa ja kaads izskrien aiz sarkanaas kastes es vinju ownoju jebkuraa gadiijumaaa...

EDIT: Un par to 6. fragu: sound? Un vispār nemaz tik ātri es neizšāvu...

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Nu nav vinjam, nav... Varu pateikt, ka chalim paaris nor,aali raundi un thats all... Katrs taa dashkaart nospeelee, ja ne katrs, tad varu teikt ka man taa ir sanaacis. Bez tam, ja tas buutu deadly vai cepuk, tad bans nebuutu, vienk "bikl" outlawzam nav tik paziistams niks...

Link to comment
Share on other sites

Pat demo neskatiishos, jo zinu, ka shams nechiito...pats esmu vinju skatiijis un beigaas nonaacis pie sleedziena - MUMS BUUS JAUNS DAREKS! Tb chaliitim ir skillz, kas muusdienaas ir retums! Paarsvaraa visi jaunie pidinji speelee ar paliigprogrammam...bet es ceru, ka nekljuudos tavaa talantaa, jo citaadaak, tavas akcijas strauji kritiisies...ja nav jau kritushaas unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...