Jump to content
GIGN Forum

Afraid Gaming


Guest darek
 Share

Recommended Posts

vaitad jus tur nesakavaties ar kautko?! o_0 nevis tur, bet pectam?

es atziistu, ka tajaa vakaraa uzskreeju duurei, bet peec tava teiktaa var saprast ko citu

vinjsh jau pat pa muti paspeja dabut pirms pielejas!

ja es tajaa briidii veel biju skaidrs, tad gribeetos redzeet kaads cilveeks izskataas, kad ir pieleejies

p.s. asinjaina gultasvelja valda thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol, atradis pārāko pasākumu BBP. Būtu es labāk zinājis, kas notiek fonofestā, brauktu uz to, nevis to bbp krapu (es gan uz viņu neaizraucu bet tas nekas smile.gif ).

A bilde nofočēta 100% dēļ lielās klucītes. Nav jau slikts skats smile.gif

Tak uz to fonofestu nebija pilnīgi nekādas jēgas braukt (ja nu vienīgi tu esi metālists) visi apkodās pievēma teltis un tur pat arī gulēja-nekas tāds ko nevarētu izdarīt ikdienā. Ā, un + vēl kādam sadeva pa galvu. Un runājot par meitenēm tikai 30% no tām metālistēm bija smukas... wink.gif Tākā neko nēsi zaudējis smile.gif .

EDIT: Mūzika arī nebija tā labākā...

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Lol, atradis pārāko pasākumu BBP. Būtu es labāk zinājis, kas notiek fonofestā, brauktu uz to, nevis to bbp krapu (es gan uz viņu neaizraucu bet tas nekas smile.gif ).

A bilde nofočēta 100% dēļ lielās klucītes. Nav jau slikts skats smile.gif

fonofests rulzz

Link to comment
Share on other sites

ja es tajaa briidii veel biju skaidrs, tad gribeetos redzeet kaads cilveeks izskataas, kad ir pieleejies

sho es nesapratu... sad.gif

Arii veelos tekstu! annoyed.gif

p.s. paspeejaat arii ieveerteet datoru sisteemu, kaadi bija? nelagoja? new_rofl.gif

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Tak uz to fonofestu nebija pilnīgi nekādas jēgas braukt (ja nu vienīgi tu esi metālists) visi apkodās pievēma teltis un tur pat arī gulēja-nekas tāds ko nevarētu izdarīt ikdienā. Ā, un + vēl kādam sadeva pa galvu. Un runājot par meitenēm tikai 30% no tām metālistēm bija smukas... wink.gif Tākā neko nēsi zaudējis smile.gif .

EDIT: Mūzika arī nebija tā labākā...

Nevajag būt metālistam lai patiktu tāda mūzika kāda tur skanēja. Un savu draugu recenzijām es tomēr ticēšu "nedaudz" vairāk nekā tev, par kuru man ir šaubas vai vispār biji. Nu pat ja arī biji, tad diezgan stulbi, ka aizbrauci, ja jau nekas nepatika smile.gif

p.s.

vot šis būs foršs koncis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

worm, nee, nevis cs speletajam, bet cyber sportistam! Kad skatijos dokumentalo filminju par wcg finalu Singapure, tur pat speleja kautkadu mistisku speli telefona smile.gif bet vislabakais, ka pat tur galvena balva bija ~30 000 $ smile.gif

edit: luuk kur links uz filminju, ja nu gadiena ir interese! Soundtracks ar labs happy.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...