Jump to content
GIGN Forum

Fps (frames Per Second)


x-tomy91-x
 Share

Recommended Posts

Man ir liela probleema! Nu man CS 1.6 FPS nav lielaaks par 60... Kaut gan man ir uzlikts fps_max "99.0" Nu un man raada, ka visliak 60 FPS, ne vairaak, kaa arii nekriitas mazaak par 59, ja nu vieniigi tad, kad smokus pameetaa! Kompis man pietiekoshi labs: 512 MB RAM; 1.8 GHz AMD Sempron 2800+; GeForce FX5500... Pasakat, kas vareetu buut par probleemu! Tiko paarinstaleeju CS, bet tas pats - nekas nemainaas!

P.S. Man pat CS:S gandriiz vienmeer ir vairaak par 60 FPS!

Edited by x-tomy91-x
Link to comment
Share on other sites

jaa vsync off ;[ JA ir CRT monis tad noreguleet hercus uz atieciigo rezoluuciju. 8x6 = 100hz 6x4 = itkaa 120 iet. JA LCD kaa man tad pa 75fps vairaak nebuus, kaut arii net_graphs raaadiiis 100fps , monitors varees paradiit tikai 75fps.

Link to comment
Share on other sites

nu pareizi Invisible, manam draugam 40 fps, bet tavaj ta vinjam poh vins igraa un neblauj ''Lielaku FPS!!!''

protam ar 100 fsp ir pavisam cita speele bet man pietiek ar tiem pashiem 30 un taapat es turos liidz..galvenais labu erekciju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pareizi Invisible, manam draugam 40 fps, bet tavaj ta vinjam poh vins igraa un neblauj ''Lielaku FPS!!!''

Tāpēc ka, viņš ir bots, un viņam nevajag lielāku fps, jo viņš tāpat nevienu nolikt nevar cool2.gif vot kapē viņš neraud.. Ja godīgi 60 fps reāli ie****...

Link to comment
Share on other sites

man visu laiku ir ap 40 fps bet ad uzmet smoke tad ir ap 5-15 fps

jo kompis man ir 512 RAM GHz ir 1.5

videokarte ir 64mb deelj taa ir maz FPS

P.S. vienam kompis sliktaaks par maneejp bet videkarte labaaka cs:s vinjam nelago man ljoti laaaago!

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka, viņš ir bots, un viņam nevajag lielāku fps, jo viņš tāpat nevienu nolikt nevar cool2.gif vot kapē viņš neraud.. Ja godīgi 60 fps reāli ie****...

Nee tapec ka tu esi bots 40 fps nevar but ja vinjam ir labs kompis, bet vinjam nav labs kompis un bots esi tu jo vinsh vnk zin ka vinjam ir suudiks kompis un vinsh speelee 4 fun nevis SHOTA DELJ! tapec vinjam vienalga....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...