Jump to content
GIGN Forum

kaa rakstiit pieteikumu v0.006b


DuH
 Share

Recommended Posts

Vaards, uzvaards: Vitauts Mutautinjsh {CV rakstiishanas stils ir tas labaakais}

Esmu dzimis 1893. gadaa 31.februaarii, Jelgavas rajonaa "Betonu" maajaas{vienaa teikumaa tiek pieraadiits, ka neesi siikais un esi ar humora izjuutu [tizlenis]}

straadaaju {labaak neraksti ka maacies, uzreiz respekts zuud} "SIA Anatolija chaklaas rokas" par programmeetaaju {labaak kaukaads amats saistiits ar datoriem, kaa nekaa tie krutaakie [m4ch0, w0rm]admini ir datorikji, tomeer peec profesijas sev tuvaax cilveeks}

speeleeju CS 12 gadus, pirms tam speeleeju UT 9 gadus, veel senaak Q ~43 gadus {tjip ja daudz speelee, tev vajadzeetu buu krutam geimerim}

niks : ~ -=1337=- // p14y3r ~ {jo stiliigaak uzrakstiisi niku, jo lielaaka iespeeja, ka esli labs players ar izsmalcinaatu gaumi}

veelos tikt klanaa, jo: {labaak sagrafeet pa punktiem, paarskataamaak...}

1. veelos tikt laba klanaa {dirsaaliishana ierulle}

2. veelos speeleet CW {citi klani jau CW nespeelee, GIGN pashi ar sevi mauc}

3. admintiesiibas nevajag {neieshu jau teikt ka veelos nopontot chomu priekshaa ar full adm tik krutaa servaa

4. veelos tuseeet ar sakariigiem kexiem, iet uz pasaakumiem {kameer neesmu klanaa, mani maaminja nelaizh uz tusiem.. sad.gif }

njemot veeraa visu augstaakmineeto, luudzu pienjemt mani klanaa, nenjemot veeraa, ka jums klanaa jau dahuja cilveeku

ar cienju

DuH

P.S. nodirsiet mani, davaai, tik nesakiet ka esmu flooders, taapat visi to jau zin...

Link to comment
Share on other sites

ja godiigi tad man tavs topiks nepatika jo joki bija visai prasti..... NEE

tavs topiks ierulleeja to speeleshanas gadu deelj smile.gif tas bija labs. Paareejais gan taa.

tip ko es dariitu ja nebuutu GIGN-aa un manaa vietaa boss buutu teiksim worm vai sulik.

-------------------------------------------------------------

Labdien shai videeji patiikamajaa dienaa kas aplaimo ne tikai tos kas izrok savas alinjas ceriibaa uz labaaku dziivi bet arii visiem kas ir iesleegushi savus elektroniskos briinumus un izklaidiigi lasa sho nepieklaajiigi garo un satura zinjaa bezjeedziigo teikumu.

Ko es veeleetos dariit zinaamu par sevi.

1. Mans skaistais vaards un veel skaistaakais dzimshanas datums (nu tos es uzrakstiitu smile.gif )

2. Speeleeju cs 3 gadus (preciizi)

3. Esmu bijis cb4, ]hs[, net-stars, FoBB (fans of blinky bill smile.gif ), black.ninja, 1.3^4-6, ^faN, Purvciems, GF, SeeD un veel paariitii ne iipashi ilgi kurus labi neaceros - shis viss noziimee protams ka esmu speeciigi stiliigs un reaals dzheks (ar neveseliigu humora izjuutu) jo mani uznjem tik daudz klanos . Tagad esmu paaudzies un naacis pie praata ka stiliigaak ir speeleet stabilaa un stipraa klanaa un taads protams kuram ir serveris un admintiesiibas (shie peedeejie divi ir iipashi svariigi klana izveelee, jo konsulteejos ar savu agjentu un manas karjeras izaugsmei vinsh man ieteica juus).

4. Esmu piedaliijies paariitii lokaalo turniiru bet taa kaa esmu speeleetaajs no maajaam tad tur mieriigi nospiedu "Priekulju graudaino", paspeeleeju galda tenisu (kur esmu nindzja ar savu japaanju raketiiti) un aizgaaju maajaas.

5. kontaktinformaacija ir mans burviigais telefons - "numurs" un mans shausminoshais iimeils - fantomass@sos.lv

6. Taatad, kaapeec veelos iestaaties klanaa... hm. Pirmkaart uzskatu sevi par juusu liimenja speeleetaaju taapeec buushu forshs papildinaajums juusu komandai. Manaas interesees ir izpaliidzeet jums (admineet serverii, finansiaali atbalstiit, kauko paorganizeet, veel kauko pajaat) jo nu.... kaa lai saka, paziistat tak juus ar mani nedaudz takshto zinat ka es mauciibas nevaariishu. Karoch man ir stingrs pamats kaapeec gribu iestaaties - izdailjoshu juusu memberu sarakstu ar vienu "macho"-isku niku, aaij. Veel es vareetu piedaliities leemumu pienjemshanaa ar savu skaisto balsi un graciozo roku vicinaashanu pie lielas uzbudinaashanaas pakaapes. Speeleeju es uz TP, dirshu virsuu fragiem (nezinu kapeec bet man taada paarlieciiba).

7. Intereses man saistaas ar kjiikjereeshanu uz kompja pulksteni gaidot kad mainiisies laiks...... NEE. Nu muuzika, datorspeeles, programmeeshanas shits, neesmu gejs, tad laikam arii meitenes. Bet tikai mirushas un mazinjas jo esmu nekropedofiils .. *pauze smiekliem*. Hobiji man ir pirkt un vaakt suudus. Teiksim ieiet lielveikalaa un nopirkt dzeramu shitu pa 23 santiimiem. Ui, dievinu. OJ... vislielaakais hobijs tak man ir alus. The more the better

8. Citas lietas kas juus vareetu intereseet? Hm. Nu taa kaa esmu paarliecinaats ka juus interesee gudri teikumi tad es dazhus uzrakstiishu. Beerna ekstravertualitaates apspieshana noved pie biopsihiskaas konsistences stagnaacijas. Savukaart Grigorijs Rasputins apvienoja kvazireligjiozitaati ar marginaalu amoralitaati.

ehh nu bet kopumaa es domaaju ka es jums naakshu par labu. Kaa papildus pakalpojumus es varu piedaavaat fya apdirshanu un atosa iekaustiishanu (cik sapratu shis vissiikaakais) nepiecieshamiibas gadiijumaa. Kaunu nedariishu jo GIGN klans patiik kaa taads - nosaukuma un satura zinjaa, aaij.

BLood gandriiz aizmirsu.

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz (luudzu njemiet veeraa 'z' skaitu - tas liecina par stingru raksturu un dzelzs pacietiibu ar kaadu es tureeju 'z')

Ar cienju......NEE. (besii ka to raksta poustu beigaas kaa taadaas formaalaas veestulees). Nu labi labi, ja ar cienju tad vismaz forshu.

sorry par visu garo shitu, bet nu... vismaz es taa dariitu... vismaz manaa uztveree shis suuds ir kaucik intrigjeejoshs un origjinaals...

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi uzraksti kaa te viens mazinjsh puika uzrakstiija: man ir siemens C55 wink.gif vai labaak "man ir zinaamas divas meitenes, vinjaam neinteresee ko tu dari un kaa izskaties, un no riita vinjas pasniedz brokastis gultaa[vispaar ko veel var vairaak cilveekam vajadzeet]".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...