Jump to content
GIGN Forum

Sigijs :(


Ruchy*
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pinky maajaas nav gan licenceets, bet darbaa jau nevar likt nelicenceetu, jaabuut visam officiaali wink.gif

p.s. veel seezhu darbaa, arrgh... jaalabo un jaaretushee kaazinieku bildes, jau 4 paari bija nobildeeties, vel tikai 3 dry.gif

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

vai tad nav nu vai tad nickam nevajadzeja likt tad Pinky's un vel bildee meitene!!

Maveric, ja tu butu mazliet attapigaks. Tu butu ielurejis Rozainaa profilaa un, tad jau vairs daudz nevajag, lai izistu, ka shamejais tomer nav tas dzimuma pols par ko Tu esi vinju visu laiku turejis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tas, ka man nikaa ir chiksa, nekaadi neliecina par to, ka es esmu meitene. niks Pinky arii nekaadi nav attiecinaams uz meiteni, vnk nav. un, ja tu buutu kau cik gudrs, tad apskatiitos manu profilu, kuraa esmu ielicis savu gliito gjiimi, lai taadiem kaa tu nerodas domstarpiibas. ke, ke, ke.

edit: Mahmeds manu domu uzrakstiija biki aatraak. 1d71.jpg

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Maveric, ja tu butu mazliet attapigaks. Tu butu ielurejis Rozainaa profilaa un, tad jau vairs daudz nevajag, lai izistu, ka shamejais tomer nav tas dzimuma pols par ko Tu esi vinju visu laiku turejis wink.gif

nu sor pinky sajaucu bet kludities ir cilvecigi nemaz jau tik ilgi es tos dzimuma poluus nejaucu !!

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
Pinky lpz vari man uztaisit es tew loti ludzu es ipasi neteiksu ko taisit bet spried pec mana nika ok?

PATS TAISI TAVS NIKS, TAVA DOMA , TAVA PROBLEMA !

Link to comment
Share on other sites

Pinky lpz vari man uztaisit es tew loti ludzu es ipasi neteiksu ko taisit bet spried pec mana nika ok?

Tev nedeeljas atvaljinaajumu, zilu aci uztaisiit vai ko? (spriedu pats) laugh.gif

Traffic tev gan meitenju renderis atradies.

Link to comment
Share on other sites

A ko tad vinam pa galvu sit ,ja jau tiri ta neko ? ?? smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Tu taadaa situaacijaa sev pa galvu sistu? Varbuut tu veelies, lai kaads tevi sit, tev tas patiik?

Taakaa dakterim saapei ir labaaks, manupraat, sigijs par maneejo es veelos, lai kaads man modificee sho jauko ideju "[em]ziepiite - 4iiteris!" sigijaa. Kraasaam jaabuut pieskanjotaam mana avatara kraasojumam (atljaushu arii daljeji pieskanjotas), kaut kur veleetos redzeet renderi ar terroristu no cs (keksu ar brilleem #2) un skaidri redzamu un nemazu tekstu: [em]ziepiite - 4iiteris! .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...