Jump to content
GIGN Forum

Sigijs :(


Ruchy*
 Share

Recommended Posts

Shis vareetu izklausiities stulbi, bet ja tomeer ir kaads kuram nau ko dariit:

Vai kaads vareetu uzmeikot man signature? Izmeeri vareetu buut taadi pashi kaa shajam [ tie laikam bija 150x400 ].

Sigus varat hosteet te.

Paldies vismaz tiem kas lasa sho, jo es zinu ka kaads lasa XD.gif

P.S. Pashreizeejais man iipashi nepatiik.

Edited by Ruchy*
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kads kas mak apieties ar tiem sig... nevaretu samekleet mani skype? vnk atradu forshu bildi kuru varetu ielikt tikai es ar nejedzu ar tam lietam un bildei viena dalja "janogriez" ...buutu ljoti pateiciigs ja varetu...ja ir briivpratiigi pm man aizsuutishu niku...

paldies...

Link to comment
Share on other sites

vispaat tikko izdomaaju, ka man arii mosh vajag... labpraat jau pats uztaisiitu, jo tikai es zinu, kas tiehsi man ir vajadziigs, bet man ir slinkums!!! tad nu iiss apraksts: asinjojosha chiksa (veelams kaila - bet tik kaila, lai vareetu likt formaa, kuru skataas beerni), varbuut viens evil klauns, kursh dikti ljauni smejaas, n, protams, mans vaards, kas paarklaats ar asiniim

p.s. fonaa var likt mazulju liikjiishus (awwww, cik miilji)

Link to comment
Share on other sites

vispaat tikko izdomaaju, ka man arii mosh vajag... labpraat jau pats uztaisiitu, jo tikai es zinu, kas tiehsi man ir vajadziigs, bet man ir slinkums!!! tad nu iiss apraksts: asinjojosha chiksa (veelams kaila - bet tik kaila, lai vareetu likt formaa, kuru skataas beerni), varbuut viens evil klauns, kursh dikti ljauni smejaas, n, protams, mans vaards, kas paarklaats ar asiniim

p.s. fonaa var likt mazulju liikjiishus (awwww, cik miilji)

ha h tew gan labi izdomats vai man ari kadu ideju vari paamest??

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
vispaat tikko izdomaaju, ka man arii mosh vajag... labpraat jau pats uztaisiitu, jo tikai es zinu, kas tiehsi man ir vajadziigs, bet man ir slinkums!!! tad nu iiss apraksts: asinjojosha chiksa (veelams kaila - bet tik kaila, lai vareetu likt formaa, kuru skataas beerni), varbuut viens evil klauns, kursh dikti ljauni smejaas, n, protams, mans vaards, kas paarklaats ar asiniim

p.s. fonaa var likt mazulju liikjiishus (awwww, cik miilji)

nu jaa ta jau normali bet vienigi vajag to vel izveidot nava jau tik viegli ka to pateikt !

Es dazreiz ari domaju ka kaut ko uztaisisu loti labu a beigas sanak kaut kads SUDS ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

boot, Tev maajaas ir licenzeets PS ?

edit: taa kaa boots uztaisiija baigo sviestu, uzveidoju kko forshu. iztiksim bez beernu liijiem un trakiem klauniem. smile.gif

user posted image

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Varbūt man arī kāds varētu kko uzmeikot? smile.gif

Nēsmu atradis foonu, bet atradu fontu un renderu.

Jā kādam ir vēlēšanās man kko uzmeikot, tad rekur fonts

Un renders lejā. Varbūt ja kādam ir kāds labāks fonts, kas labāk tur iederētos var droši ņemt to. Es labāku vnk nevarēju atrast, kas man labāk patiktu. Ceru, ka kāds kko uzmeikos. :pls: tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu, taa pat kaa Peins, vareetu izteikt savas veelmes, attieciibaa uz parakstu, tad nekaadas ignoreeshanas nebuus.

NU PINKY JA TU BUTU TIK LAIPNA UN VARETU MAN UZTAISIT? eS VELETOS PUSI BALTU PUSI MELNU FONU STURI MANU NICK UN PA VIDU KADU MUKU VAI GANGSTERI biggrin.gif JA NEBUTU GRUTI UZTAISIET LUDZU KADS

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...