Jump to content
GIGN Forum

Par Serveru Listi


Retro
 Share

Recommended Posts

Ieteikums shaads:

Serveru saraxtu paartaisit, lai augshdaljaa atrastos serveri ar lielaako online speeleetaaju skaitu, savaadaak saakumlapaa uzraadaas kautkaadi nejeedziigi mazi serveriishi biezhi vien ar 1-2 cilveekiem online, kuriem veerteejums uzsists mainot proxy. Saakumaa vareetu buut lielaakie serveri (protams gign jebkuraa gadiijumaa pirmais), peec tam serveri peec online speeleetaaju skaita.Ja skaits sakriit, tad seciiba peec veerteejumiem. Gan jau daudzi man nepiekritiis, bet nu shaads serveru saraksts kaads ir ir diezgan neveertiigs.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, izklausās gana saprātīgi. Pirmais sortēšanas kritērijs varētu būt online spēlētāju skaits un kā otrais - tas vērtējums. Tas, lai būtu kāds sadalījums serveriem ar vienādu online spēlētāju skaitu. Kaut gan īstenībā man vienalga - personīgi es esmu tajā sadaļā kādas 3 reizes iegājis.

Link to comment
Share on other sites

Izskataas, ka ideja tomeer netiks iistenota. Nu neko dariit. Skatiisimies joprojaam saraxtaa uz tikko uzceptiem serveriishiem ar 0 speeleetaajiem onlainaa. Ja jau serveru galvaam liekas, ka shaads saraxts ir ljoti noderiigs, tad lai paliek kaa ir..

Link to comment
Share on other sites

Izskataas, ka ideja tomeer netiks iistenota. Nu neko dariit. Skatiisimies joprojaam saraxtaa uz tikko uzceptiem serveriishiem ar 0 speeleetaajiem onlainaa. Ja jau serveru galvaam liekas, ka shaads saraxts ir ljoti noderiigs, tad lai paliek kaa ir..

v0rmz irz slinkz!

Link to comment
Share on other sites

Vinjiem varbuut arii ir vienalga, bet manupraat saraxts uztaisiits prieksh speeleetaajiem, nevis tiem kam tie serveri pieder.

vo, vo, es zinu daudzus, kuri meklē serverus pēc gign saraksta...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vo, vo, es zinu daudzus, kuri meklē serverus pēc gign saraksta...

vienaa klubaaa kur 4um un mudz no 4iitokiem kaaa rezultaataaa visur bans...un taaa kaadi 4 purni(4iiteri) urbaaas pa sho saraxtu, lai samekleetu vismaz veelvienu pieejamu serveri.... secinu ka shis saraxts ar serveriem ir ljoti noderiigs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...