Jump to content
GIGN Forum

Peintbols... ?


bencik
 Share

Recommended Posts

Gribu redzēt, kaa hollow life ieradīsies gan paintball, gan GIGN pasākumos. Arī šim šaušanas pasākumam ir nepieciešams laiks, lai tas tiktu noorganizēts.

Tu uztraucies par lietaam , kuraam nevajag uztraukties, es tak neteicu, ka davai maucam 18 augustaa... bet pec tam es varu noorganizeet arii..... Vienkarshi pasaki, ka negribi es neprasu, kad un kur bet vai ir gribetaji, kaut vai septembrii panemshu un uztaisiishu smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man itkā bijušajam klasesbiedram mājās nesen atvērās peintbols + vēl kautkādas herņas. Vēlāk parunāšu ar viņu un pajautāšu par ceņņikiem, ja daudz cilvēki būs, tad moš kādu atlaidīti varēs sarunāt, jo es jau gribētu smile.gif

-edit- Pats gan tur neesmu bijis un nezinu, kā tur izskatās, un vispār zinu par to visu tikai to, ka tas peintbols tur ir, tā ka neko garantēt nevaru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vot zinkas ir paintbols!! 70 vs 70 (amerikanji vs jenjkjiem) taads skats...kr4 jus (usa) ierodaties ar kugji ( isteniiba tada liela sien prieksha wink.gif ) un tiklidz lecat ara prieksha ierakumos jenkji - 1 usa rinda momentaa krit!! nu kartiigs karsh!! usa ir 30 min laiks shos apshaut un ja tev trapa pa kasku izej ara notiiri un mauc atpakalj! neaprakstama sajuuta - kaa ista kara!! k-kadas dumenes met un granatas kas shkjiez kraasu!! nu pa pirmO!!! 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...