Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

labvakar cieniijamaa gign publika! smile.gif laigan adminu ir daudz, bet briizziem vienalga juutams to truukums serverii, varbuut ne jau ilgu laiku , bet nu citraiz pat mapes 2-3 pa dienu iet, ka nav neviena admina.. gribeetu luugt xslay, xslap, un xkick, lai daudzmaz paliidzeetu serverii uztureet kaartiibu, speeleeju tikai gign serverii, un jau ilgu laiku, tiesiibu lietossanu un noziimi zinu, taa ka probleemaam nevajadzeetu buut..

Link to comment
Share on other sites

Peedeejaa laikaa tik daudz admini salikti... tu neesi no tiem biezhaak speeleejoshajiem. Esmu pret. Paskaties peec topiku datumiem, cik juulijaa vien ir pieteikumi un paskaties, cik no tiem accessu dabuujushi.

Link to comment
Share on other sites

mne kazets'a ne tebe matrixx sudit' drugih evil6.gif

es jau nevienu nesodu.. vienkaarssi domaaju ka mani jau serverii daudzi ieveerojussi?

es jau saprotu takss ka adminu daudz, bet nu ir takss arii briizzu ka vinnu nav.. varam dariit taa, es apsolu, ja dabuussu tiesiibas, ka nelietossu vinnas ja buus citu admunu.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu tādu riktīgu nakts adminu, kas sēdētu hvz cik ilgi smile.gif Jo es vakar beidzu spēlēt tā kkur ap 4.00, tāpēc, ka denja (laikam) izgāja, un tad visi čīteri tā sāka krušīt smile.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu tādu riktīgu nakts adminu, kas sēdētu hvz cik ilgi smile.gif Jo es vakar beidzu spēlēt tā kkur ap 4.00, tāpēc, ka denja (laikam) izgāja, un tad visi čīteri tā sāka krušīt smile.gif

es pagaju6o nakti speleju un sodien lidz 4:00 es vairs izturet nevareju miegu ciet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu tādu riktīgu nakts adminu, kas sēdētu hvz cik ilgi smile.gif Jo es vakar beidzu spēlēt tā kkur ap 4.00, tāpēc, ka denja (laikam) izgāja, un tad visi čīteri tā sāka krušīt smile.gif

Piekritu adminu trukumu var sakt izjust no kadiem 4 ,lidz apmeram 8... Butu jauki ,ka kads atkarigais varetu but shijos laikos uz servera...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
es pagaju6o nakti speleju un sodien lidz 4:00 es vairs izturet nevareju miegu ciet sad.gif

denjam ir maajskolotaaja un vinsh pilniibaa ziedojas gign taa luuk

Link to comment
Share on other sites

denjam ir maajskolotaaja un vinsh pilniibaa ziedojas gign taa luuk

par denju vispaar nerunaasim vinsh taa sevi noziedojis serverim, kaa neviens cits wink.gif

denja tu jau vari arii atpuusties vienu dienu, gan bez teviim iztiksim smile.gif

par matrixu nezinu ,it kaa liekas praatiigs, bet citi ir veel praatiigaaki wink.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
3 dienu laika matrix es laikam 1 reiz esu redzejis violent1.gif

nu tad pizdec - shitam tiesiibas nedodam jo ja denja saka ka reizi triis dienaas tfuuu...

buus vien tev denja vienam pasham jaasavalda mazie preteklji ar 4iitiem zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu tādu riktīgu nakts adminu, kas sēdētu hvz cik ilgi smile.gif Jo es vakar beidzu spēlēt tā kkur ap 4.00, tāpēc, ka denja (laikam) izgāja, un tad visi čīteri tā sāka krušīt smile.gif

TAA JAW IR... Tikai denja loti biezhi ir vieniigais admins kas speelee visu nakti.. Esmu redzeejis ka naktiii kaadi vismaz 5i 4iiteri speelee ar speed hacku un nav pat kas izbano! Tas ir ljoti slikti, jo tie 4iiteri, kas nagluhaa 4iito ir kkadi pidinji!!! Kas citiem nelauj normaali uzshaut!!!

P.S. Runaajot par lieu _ matrixx patieshaam speele ne visai daudz taapec, ja mans viedoklis vismaz kko ietekmee - ANTI~!

Edited by br1T^
Link to comment
Share on other sites

es nekur neteicu ka speeleeju lloti daudz, bet nu nedeellaa ap 12-15 h speeleeju tocna..

bet nu speeleeju jau es sen, un domaaju ka uz slikto pusi jau nekas nemainiisies tas ja iedosiet man acc.. wink.gif vienkaarssi gribaas arii paliidzeet admineet un viss sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es nekur neteicu ka speeleeju lloti daudz, bet nu nedeellaa ap 12-15 h speeleeju tocna..

bet nu speeleeju jau es sen, un domaaju ka uz slikto pusi jau nekas nemainiisies tas ja iedosiet man acc.. wink.gif vienkaarssi gribaas arii paliidzeet admineet un viss sad.gif

LOL , es spēlēju vismaz 24 happy.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL , es spēlēju vismaz 24 happy.gif

ar to nav jālepojas...

un par matrxx, it kā jau čalis ir sakarīgs, bet tas pats, kas vienmēr, jau tā ir pa daudz. drīz jau būs, ka serverī vienlaicīgi spēlēs tikai admini...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...