Jump to content
GIGN Forum

Cs Bildes


x-tomy91-x
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neieskatiijos vai taads ir bijis, bet izdomaaju uztaisiit topiku par to, kursh atradiis/uztaisis smukaako bildi par CS! Apakshaa manis atrastaa bilde!

megalol smile.gif iecekojiet heq un profex muviju un tad uzgriezat subtitrus pazistama bilde smile.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaaeeeee, sagribēji, puisīt smile.gif mēs bieži cw laikā taisam to portālu, nu kādas 10sec pēc raunda sākuma uzreiz kādi 2 mūsējie ieiet teleportā un ct apšauj no muguras! ct tikai WTF'akojas smile.gif

Lēnais paņem klanā. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir TĀĀĀĀĀĀĀDA kaudze ar skrīnšotiem (nez kādi 3-4 gadi laikam). vobšem jēga te likt visus smieklīgos nav, viņu vienkārši ir PĀRĀK daudz.

pievienotajā bildē - garākais niks kādu esmu redzējis

post-6-1152821653.jpg

Link to comment
Share on other sites

man ir TĀĀĀĀĀĀĀDA kaudze ar skrīnšotiem (nez kādi 3-4 gadi laikam). vobšem jēga te likt visus smieklīgos nav, viņu vienkārši ir PĀRĀK daudz.

pievienotajā bildē - garākais niks kādu esmu redzējis

sen. Var redzeet, ka vecais PC veel smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cik ilgi šīs sacenes par labāko skrīnu vēl turpināsies? vai es ar savu Portālu uzvarēju? kādas ir balvas par pirmajām trīs vietām? tā ir taisnība, ka pirmās vietas īpašnieks saņems dāvanā 2 biļetes uz Havaju salām? kur jāgriežās, lai saņemtu balvas? paldies! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...