Jump to content
GIGN Forum

Cs_italy Nestraadaa! Help


SIILIS
 Share

Recommended Posts

man ir taada probleema! tad kad es speeleeju CS un serverii mainaas karte uz cs_italy vai kad es meeginu palaist mapi cs_italy vai kaaadu citu karti kas saistiita ar italy (t.i cs_italy de_italy_gign u.t.t.) speele momentaa izsleedzas un uzmet erroru ar textu "File read failure." Kaads var paliidzeet!! pliiz! wacko.gifwacko.gifwacko.gif

post-17-1152483185.jpg

Link to comment
Share on other sites

jau N-taas reizes taa dariiju bet nekas nesanaak!! izdzeesu visus failus cs mapee kur ir rakstiits italy!! visu novilku pa jaun bet tikuntaa taspats!! pat 2-reiz paarinstaleeju CS-u

m3rsy paskaties ruupiigaak!! es jau rakstiju ka 2-as reizes paarinstaleeju!!(tas neatbilst patiesiibaj jo tagad jau esmu paarinstaleejis kaadas 5 - 7 reizes!! )smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifviolent1.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

man ar taa pati probleema tikai ne ar italt bet gan ar de_train cs_office un veel daudzas citas mapes, piem. dazreiz ir pat taa ja mape nomainaas uz taadu kadas man vispaar nav un kad es vinu nolaadeeju man ar tas pats error, es C.S paarinstileeju izdzeesu valve mapi, bet neka... please.gifsmiliez.de_207.gifplease.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...