Jump to content
GIGN Forum

Pirmais Cs Goblins


7sky*Lenys
 Share

Recommended Posts

Atvainojos ieprieksh, tikko parinstaleju windows raxtu bez garumzimem, negribas meklet tildes biroju, tas ta

Ir doma uzmeikot riktigu, interesantu cs goblin tipa moovie, vardi jau ir daudzmaz sagatavoti, pagaidam vairak neko netiekshu, jo negribu izgazties, un ari negribu lai kads nozog manas idejas dry.gif Gribeju pajautat vai kads nezin labu programmu ka nonjemt dalju no skanjas, vai ari pilnigi, itka var rikoties ar muzikas parveidoshanas progu, tam ir iespeja nonjemt vardus piemeram dziesmai un atstas tikai melodiju, bet tas neizdodas pilnigi sad.gif Beztam pectam kad esmu parveidojis nemaku salikt skanju kopa ar mooviku, Nez vai jauna pinacle varetu noderet, varbut kads var ieteikt kadu citu forshu progu, plzz pasakiet ja ziniet, neesmu meistars moviku apstrade, bet gribu pameginat, jo ir labas idejas ka cs pasauli padarit par kripatu plashaku un interesantaku cool2.gif

Psc dawai domajam ve4i, man jau smadzenes kup domajot textu,

moovika nosaukums varetu but 40 procji cs moovie, zna4it vodka =]

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

paskatoties uz tavu avataru viss ir skaidrs - nekaads CS muuvii meikers no tevis nesanaaks... un vispaar nesapratu tavu ideologjiju, nafig shis topiks ir vajadziigs? ideju neatklaaj un prasi nosaukumu, laigan pats jau atbildi uz savu jautaajumu

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Nu tu doma pinacle ja, neizliecies parak gudrs, jo tu tads neliecies

Kautgan es ludzu kautvai kritizejiet tongue.gif Ceru ka kads ari doma palidzet biki vairak

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Nu tad beidzot kads interesents, tjipa busiet gan jau redzejushi terminators 3 pirdeju sacelshanas cepuri nost tas veidotajiem, es domaju parveidot vienu labu filmu, tjipa uzrunat filmai pa virsu, ta lai butu recigi, filma domaju ievietot skanjas no cs, ka piemeram hedshot utt, protams ne tikai to, filmas sizets bus cs stila, piemeram dzeks sawj ar pili, nu un isteniba saka ''kas tas ir'', bet es parrunaju pa virsu uz ''nafig nepirku awp,atkal stulba pile'' karo4 tada stila, domaju sanaks recigi, tagad jau neliekas bet kad redzes tad bus, oki muzonu ari apaksha ielikshu recigu, piemeram kada vieta varetu ielikt ''camper one more time'' vai kautka ta saucas ta dziesma, nju tada gara rolleyes.gif Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Es pirms kāda laika (4 mēnešiem) mēģināju pārtulkot Harriju Poteru, bet tā arī nepabeidzu.

Tādēļ, ka izdomāt sižetu līdz galam ir šausmīgi grūti.

Tādēļ, ka tas ir diezgan nogurdinoš un garlaicīgs proces.

Tādēļ, ka tas viss aizņem baigi daudz brīvā laika.

Tici man tas nav tik vienkārši, tur nevar paņemt jebkādu filmu, nogriezt filmai skaņu un sākt pa virsu runāt visādas stulbības.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms kāda laika (4 mēnešiem) mēģināju pārtulkot Harriju Poteru, bet tā arī nepabeidzu.

Tādēļ, ka izdomāt sižetu līdz galam ir šausmīgi grūti.

Tādēļ, ka tas ir diezgan nogurdinoš un garlaicīgs proces.

Tādēļ, ka tas viss aizņem baigi daudz brīvā laika.

Tici man tas nav tik vienkārši, tur nevar paņemt jebkādu filmu, nogriezt filmai skaņu un sākt pa virsu runāt visādas stulbības.

Skaidra lieta piekritu tev, japadoma kartigi ir ar bashku, mes itka 2 domataji, bet nu kadas progas lai izmanto????

Link to comment
Share on other sites

Uzprasi "Roland Pictures" fellow himself pa dc++ vinsh meetaajas... niks: ROLAND_PICTURES.

Par to "pirdeeju sacelshanaas" - smiekliigi jau ir, bet nu tas cieshi saistiits ar seeriju, ko piemineeja hofo, jo vinji panjem suudu, manupraat, un uzgaazh pa virsu stulbiibas.

Par to movie taisiishanu neko labu nevaru ieteikt.

p.s. Goblin filmas ir liimenii, kuru tev nesasniegt. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Uzprasi "Roland Pictures" fellow himself pa dc++ vinsh meetaajas... niks: ROLAND_PICTURES.

Par to "pirdeeju sacelshanaas" - smiekliigi jau ir, bet nu tas cieshi saistiits ar  seeriju, ko piemineeja hofo, jo vinji panjem suudu, manupraat, un uzgaazh pa virsu stulbiibas.

Par to movie taisiishanu neko labu nevaru ieteikt.

p.s. Goblin filmas ir liimenii, kuru tev nesasniegt.  wink.gif

biggrin.gif Skaidra liet, ka nesasniegt tur domataji ir daudz, un tiesham dzekiem cepuri nost

Izlasisi rupigi, ieprieksh ko raxtiju es teicu goblin tipa muviks, nevis goblins, bet tas ta , paldies tev, meginashu sameklet to dzeku, ja neizdosies laikam bus jaizmanto pinacle dry.gif bet ,man ne ipashi ta proga

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...