Jump to content
GIGN Forum

Jautajumi


Recommended Posts

Tie kas loti labi zin visu par (VHE) ludzu atbildiet uz maniem jautajumiem

1.Ka var nogriezt kadam block kadu lieku sturi?

2.Ka var ielikt logus ar stikliem?

3.Ka var piemeram gramatu plaukta izgriezt caurumu ta pat ka de_rats??

plzz atbildiet uz siem stulajiem jautajumiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tie kas loti labi zin visu par (VHE) ludzu atbildiet uz maniem jautajumiem

1.Ka var nogriezt kadam block kadu lieku sturi?

2.Ka var ielikt logus ar stikliem?

3.Ka var piemeram gramatu plaukta izgriezt caurumu ta pat ka de_rats??

plzz atbildiet uz siem stulajiem jautajumiem smile.gif

huh.gif Vai tad pats nevari izdomat ??? Tas tak ir easy dry.gif Panjem kadu mapu un salidzini, nokope, piemeram, panjem atrodi kada mapa stiklu un uzspied properties, apskaties tur to meslu, vai ari vienkarshi parkope to logu ar visu to meslu..........

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

un plzz pasakiet ka var uztaisit trepes

==========================

cik es zinu Vavle hammer... laikam nevar uztaisiit trepes taa vertikaali ...tikai slipu un no "block" var pa gabalam salikt tadas kaa trepes.... naughty.gifnaughty.gifnaughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Panjem kadu mapu un salidzini, nokope, piemeram, panjem atrodi kada mapa stiklu un uzspied properties, apskaties tur to meslu, vai ari vienkarshi parkope to logu ar visu to meslu.........

_________________________________________________________________________

nu ja itka vienkaarshi esmu kadas 6 mapes jau uztaisijis... bet par tiem STIKLIEM!!!

es nez ka var uzlikt bet [Panjem kadu mapu un salidzini, nokope...] <------ nu ja to es zinu bet kad es meginaju panemt to mapi atveert uz valve hammer .... kad es meginaju kaut ko tur dariit man met errorus vai kaut ko taadu ---laikam ,ai es nez.. karo4 buus jaatver tas valve hammer.... un japamegina tur kaut kas izdariit.... lab es isteniba nez kas tur bija ar tiem error bet tur biaj kaut kas...

P.S. ai karo4 aizmirsti shito stulbiibu un ej labaa kuztaisi kadu mape... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gifthumbsup.gifnaughty.gifnaughty.gifnaughty.gif

Link to comment
Share on other sites

un plzz pasakiet ka var uztaisit trepes

==========================

cik es zinu Vavle hammer... laikam nevar uztaisiit trepes taa vertikaali ...tikai slipu un no "block" var pa gabalam salikt tadas kaa trepes.... naughty.gifnaughty.gifnaughty.gif

var vetrikaalas arii un kaukkuir bija rakstiis arii kaa. vopshem viens klucis jaauztaisa kaa caurspiidiigs ar ledder entity un otrs lai izskatiitos peec trpeem, kaukaa rtaa, ilgi neesu stradaajis ar VHE

Link to comment
Share on other sites

Hellou smile.gif

Man ir tāds jautājums... wacko.gif

Es gribeju editot mapi de_dust... Ar winbaspc programmu parveidoju to mapi pa .map failu atveru ar valve hammer editor bet tur viss ir balts =\ un pashaa sakumaa paraadija ka kautkas tur nav ieladets blink.gif Ka var dabūt to mapi ar visam texturam ?

Edited by tuklais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

un plzz pasakiet ka var uztaisit trepes

==========================

cik es zinu Vavle hammer...  laikam nevar uztaisiit trepes taa vertikaali ...tikai slipu un no "block" var pa gabalam salikt tadas kaa trepes....  naughty.gif  naughty.gif  naughty.gif

Elementāri

1. Brush entity - func_wall (piemet textūru {ladder vai kko tamlīdzīgu un uzliek render mode solid)

2. Brush entity - func_ladder (šijam pat neko pakruķīt nevajg)

novieto tos tā lai func_ladder sanāk kādas dažas vienības uz kāpņu virsas pusi

ķipa ja ņem šo shēmu tad ! ir func_wall # func_ladder un U ir players

!#

!#

!# U

!# U

protams var arī ka kāpnes ir nevis pie sienas bet telpas vidū un tad uz abām pusēm uzmest #, būtībā nav svarīgi vai ir ! var būt neredzamas trepes

dry.gif

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Hellou smile.gif

Man ir tāds jautājums...  wacko.gif

Es gribeju editot mapi de_dust... Ar winbaspc programmu parveidoju to mapi pa .map failu atveru ar valve hammer editor bet tur viss ir balts =\ un pashaa sakumaa paraadija ka kautkas tur nav ieladets  blink.gif Ka var dabūt to mapi ar visam texturam ?

Velns pieslēdz opcijās->textūrās de_dust.wad un protams arī standarta halflife.wad un csrtike.wad, ja vel kāda textūra trūkst tad meklē kurš wad vēl tiek izmantots.

Sūdīgak ir tad ja viss ir nevis balts bet aptuveni īstajā tonīun viss solids vienā krāsā, vo tad vairs wadi nepalīdz, prosta tā maita proga textūras nepaņēma sad.gif

Tas errors sākumā 100% bija ka nav ielādēti # solidi, nu man ir gadījies redzēt 9 - 50,

praktiski tas nozīmē, ka karte pilna ar trūkstošiem gabaliem, bet tas nav saistīts ar tavām textūrām

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...