Jump to content
GIGN Forum

Joki Ar Skanju


Recommended Posts

taatad probleema.. hmm.. nu myb pats izshtukoshu, bet vienk esu pashlaik lielaa nesaprashanaa..

visu laiku viss bija ok.. bet shodien, peec neliela celjojuma ar kompi peekshnji cs'aa iekshaa nav skanjas..

windowsaa viss ok

citaas speelees viss ok

cs'aa pirms ieieshanas kaadaa mapee viss ok

bet tiko ieeju kaadaa speelee (cs), taa skanja pazuud, neskan pilniigi nekas.

Alt+tab , iesleedzam winampu - tas skan norm..

padomaaju mosh esu kko dzeerumaa cs'aa vai konfigos sapisis, visu cs'u pilniibaa uninstaleeju un izdzeesu, uzliku no jauna - nekaa.. tieshi taa pati probleema.

noteikti ir kaads siikums, kuru es vienk kaa mulkjis esu palaidis garaam.. un vienk luugums - paliidziet saprast kur tas ir.

Link to comment
Share on other sites

taatad probleema.. hmm.. nu myb pats izshtukoshu, bet vienk esu pashlaik lielaa nesaprashanaa..

visu laiku viss bija ok.. bet shodien, peec neliela celjojuma ar kompi peekshnji cs'aa iekshaa nav skanjas..

windowsaa viss ok

citaas speelees viss ok

cs'aa pirms ieieshanas kaadaa mapee viss ok

bet tiko ieeju kaadaa speelee (cs), taa skanja pazuud, neskan pilniigi nekas.

Alt+tab , iesleedzam winampu - tas skan norm..

padomaaju mosh esu kko dzeerumaa cs'aa vai konfigos sapisis, visu cs'u pilniibaa uninstaleeju un izdzeesu, uzliku no jauna - nekaa.. tieshi taa pati probleema.

noteikti ir kaads siikums, kuru es vienk kaa mulkjis esu palaidis garaam.. un vienk luugums - paliidziet saprast kur tas ir.

Free, tu jau laikam biji atluzis, bet veel kaa tagad atceros, ka tavs kompis tika likts pa gabaliem, pec nokrishana no 2 stava... (paldies M79, kas nakti speja mums tadu pashu korpusu sadabuut) Un ja nemaldos, kad kompis krita kaads blava stulbais cs, kaut tu aizvertos.....

Nu laikam laasts 4.gif4.gif4.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ehh.. tu tak jau sen kraaci kad mees ar driimuci pret botiem cs raavaam..

jau taa es ekraanaa neko neredzeeju, bet tajaa briidii bija 3 ekraani, kuros es nekaa neredzeeju..

bet nu totaali nerubiju kas var shitaadu cherni izraisiit.. cs pilniigi no jauna uzliku, un ar visiem defaultajiem cfg vienalga skanja pazuud 36.gif

a visur citur skanja ir pilniigi norm..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...