Jump to content
GIGN Forum

Round Sound


Recommended Posts

Man te tāds mazs jautājums par roundsound pluginu... Konkrētāk, par mūziku, kuru likt... Tātad jautājums: Ar kādām progām varētu jau sagrieztu muzonu, pārveidot par .wav tā, lai nebūtu ilgi jālādē... Piemēram mw servā man miscu nolādē 3 sekundēs thumbsup.gif ... Vismaz nosauciet kādu progu, kas pārveido no mp3 uz wav, kuru arī jūs lietojat un viss ir ok. Tālāk jau pats sameklēšu... Saprotu, ka varu izmantot tanti googli, bet man interesē tieši kādas progas izmantojat jūs.

gL

Link to comment
Share on other sites

paprasi Hel. wink.gif

Es izmantoju savam serverim Acez Mp3 Wav Converter paarveido uz .wav uzliec 8bit,mono un nogriez uz kaadiem 16000hz buus sliktaaka kvalitaate bet mazaak aiznem un pie vienas reizes vari izmntot sv_downloadurl lai serveris mazaak lago kad kaads kachaa...

Link to comment
Share on other sites

paprasi Hel. wink.gif

Es izmantoju savam serverim Acez Mp3 Wav Converter paarveido uz .wav uzliec 8bit,mono un nogriez uz kaadiem 16000hz buus sliktaaka kvalitaate bet mazaak aiznem un pie vienas reizes vari izmntot sv_downloadurl lai serveris mazaak lago kad kaads kachaa...

Es jau viņam prasīju smile.gif Viņš ieteica to Acez, bet man ar to nekādas lielās ģēlas negāja. Enivei senk jū thumbsup.gif Nu laikam būs jāliek uz to sūdīgo kvalitāti, lai ātrāk lādētos. Kvalitāte īstenībā maz tautai interesē... Viņiem, ka tik ātrāk ieskriet serverī un cs cs cs dry.gif

Link to comment
Share on other sites

PIRMKART!!  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

lai aatri ka4atu newajag wav formaatu..tur ar WEBA PALIIDZIIBU WAJAG!!

idiots .wav formaatu vajag lai vina vispaar skaneetu smiliez.de_2551.gif

un taa "weba paliidziiba" ir sv_downloadurl par ko es jau vinam teicu

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...