Jump to content
GIGN Forum

"mākslas" Foto


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man ir vispār daudzi šādi garadarbi... Žēl, ka te pārāk lielas bildes nevar Attach`ot, bet nu viena trāpījusies mazāka thumbsup.gif

Apraksts: Bija -25/-26 grādi... agrs rīts... debesis tik skaistas, kā pasakā naughty.gif

P.S. Tad bija brīvdiena un es varēja vērot šo ainavu vēl kādu vinu minūti un tad gāju pie PC naughty.gif

P.S.S Kvalitāte ir bik sūdīgāka, jo tā pistā saule mani apžilbināja un es na haļavu bildēju thumbsup.gif

EDITED: Aizmirsu, ka vēl man gribējās dirst un man vajadzēja pēc iesējas ātrāk to lietu nokārtot...

post-18-1151299938.jpg

Edited by 3ncOunTer
Link to comment
Share on other sites

kas attiecas uz jautajumu par Fuji s5500

kamerai ir savi plusi un miinusi

+ savaa klasee ljoti laba kamera (labs zuums un rezhiimu klaasts)

+ speeja pludinaat fonu, ko var dabut gatavu parsvara tikai ar SLR kameraam

+ pec izskata sameraa profesionala kamera smile.gif

+ cena pieticiiga

- pie max zuuma jabut stativam, citadi bilde izpluudiis (dzirdeju ka s5600 shis ir safikseets, vismaz taa runaa)

- vaajaa apgaismojumaa problemas ar fokuseshanos

vispaar iesaku palasiit review par s5100. Peec USA standartiem tas ir s5100, eiropaa ir s5500. Lidzigi ar piemineeto s5600, USA shii kamera saucas s5200.

labakaas lasaamvietas:

http://www.dpreview.com

http://www.dcresource.com/

Link to comment
Share on other sites

Gribeju vel piemetinat par Canon 350D aparaatu... stock variantaa naak liidzi ne sameraa kruts objektiivs. Visticamak, ka diezgan aatri apniks un gribesies kaut ko labaku. Pakonsultejos ar zinoshu cilveku un ieteica apskatiit divus objektiivus talshaavieniem

1) Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO Macro Super II

user posted image

Ap 180$, ljoti izplatiits objektiivs amatieru un profesionalju viduu, bet trukst bildes stabilizators (pie liela zuuma un pustumsaa bilde izpluudiis)

2) Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

user posted image

Shis jau ir sameraa kruts suuds, ko lieto pr0faani. Salidzinoshi ar iepriekshejo shim ir stabilizators (IS). Maksaa arii nieka ~500$

Takaa reaali ar fotoaparata iegadi izdevumi nebeidzaas, bet tikai saakaas smile.gif vel shim visam klaat visticamak bus japiemet kaut kaadi filtri un etc draza

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...