Jump to content
GIGN Forum

Kaa Afraid Puishi Sagaidiija Janjus ;)


Guest H!vemind
 Share

Recommended Posts

Guest H!vemind

Karo4 viss sakaas ar ideju 4dienaa kad, shie zeeni man pateica ka var laist uz talsiem svineet tur, es neko launu nedomaadams uzreiz piekritu ,atbraucaaam satikaam STOKE katrs iekrushiijaam par ~150 ml snabi , devaamies pie UBER PRO DAR3K paeest smile.gif veelak saaka liiit un sanaacaa taa ka bija jabrauc ar mashiinaam uz sabili , kur gandriiz dabuujam pa kjobi deel blody , kas mekleeja kaski ar kaut kaadiem vieteejiem , kaadus 2 snabiishus un 2 hektorus pieveicaaam smile.gif tad visi pilniigaa paali devaamies atpakal uz talsiem.. smile.gif kur mani piespieda guleet kopaa ar blody

23 (lielaa dzershana):Riits apmaacies ,piecelos skatos cik pretiigi ka blody blakus gul... dry.gif ,cik noprotu mums bija skrobe ,ka bijaam papisushi iistaa Jonathan no anglijas vesto snabi, bet leenam sataisiijaamies smile.gif un sapirkaam visu lielajam kodienam smile.gif Laukos gan taxis bija leets, 10ls par 25km biggrin.gif atbraucaam mums bija 1 pilzenes alus kaste un 8 bonaparti 0,7 smile.gif kopaa uz shiem sveetkiem izteereejam daudz naudu rupji reekinot kopa bija kaadi 140ls ,karo4 dzeeraam kartiigi , taa liidz 5 riitaa biggrin.gif Darek dzert nemaaak piepisaas ap 3jiem un nevareeja atcereeties ko i dariijis smile.gif pat nezinaaja ka veema , to es vinjam riit atgaadinaaju ka vinjam elpa smirdeeja ,Svineejam pie USMAS EZERA biggrin.gif Blody vispaar pazuda 3h pie kaut kaadiem igaunjiem , peec 3h atchuhnjaas ka dzheks staav pie ugunskura un vinjam saka pa kriev ( tev ir silti ) ? Shajaa dienaa es ielaidu dareku savaa sirdi MczIp smile.gif nobuchoju uz vaiga 3 reizes vinju smile.gif Atbrauca arii busula braalis ( dzhekam balss nu taa kaa piens ar zemeneem ) dzied nu kartiigi smile.gif

24:(pohas) Dareku nevareejam piecelt no riita smile.gif vinjam tika telts kaats baasts dirsaa , tik un nekaada reakcija smile.gif zb jau rakstiit bisk veelak pabeigshu smile.gif VELAAK BILDES ARII BUUS

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest blody

Nee tas prikols ar tiem igaunjiem cepii(dareka vaardi) nenormaali , es kr4 atceros sevi ap 2 naktii bet no tiem 2-5 neko nezinu , filmu atkal saaku rubiit tikai kad kaukaads p1dinjsh piedaavaa cigareti un prasa "Tebe teplo?" es kr4 paarmiizis seezju nepaziistamaa vietaa un prasu kaa es tur nokljuvu , shie atbild ka man esot bijis auksti un ka es esot atnaacis sasildiities , es uzreiz nomiizu un aizskreeju mekleet dareku lai shis mani apmiiljo jo naaca baigais raudiens ... psc veelaak izraadijaas ka tie lohi bija nozagushi ne tikai manu kuslo kjermeniiti :shnjuk: :shnjuk: upset.gif bet arii kaadus 10 alinjus un veel visas cigaretes kas guleeja pie ugunskura un ugunskuraa , tb no riita es biju atpakalj ierindaa bet par cigareteem un alinju daudzumu to gan nevar teikt , labi ka citi igaunji atmeta divus barclay pa4kas un peec kaada laika izdevaas attaisiit bagazhnieku un iemalkot alinjus kas bija mashiinaa ... vispaar lol veel bija normaals prikols kad atklaajaas ka dareks ir totaals miikstais jo vinjsh nespeelee ne volejbolu ne futeni ne peldeet ir iemaacijies laugh.gif veelaak naakamajaa dienaa vilkaam baigi ilgi laiku un vakaraa dareks brauca pie big_shit , mees ar hive ar domaajaam braukt uz to pashu pusi jo maajaas biki par veelu sanaaktu nokjuut , tachu big_shit muus smagi pasuutiija un es attapos ventspils-riigas autobusaa ar kuru tad abi ar hive aizkljuvaam liidz riigai ta4u maajaas taapat uz sharu tikai ap 12 es nokjuvu laugh.gif kaa visaas amerikaanju filmaas laimiigas beigas , jaagaida tikai ko dareks teiks par saviem piedziivojumiem bez mums , gan jau abi ar wormu liidiis kruumos meeriities ar kraANIEM

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

vnk, megalol smile.gif man tikko Ilze pazvana saka, ka jus topicku uztaisijushi. Mans viens jautajums, kur jus bildes tik aatri dabujat, jo pat man vinjas vel nav un teica, ka nebus, jo jonathanu tagad mekle "tas" meitenes mamma laugh.gif savejie, sapratis! Vel lielaks lol, ka vinji guleja kopa smile.gif no rita texts no hive "vinjam mute smird" smile.gif nee, bet kopuma bija ok, ja tik nebutu shi liela chakareshanas pirms janjiem, t.i, uz to sabili, kur nezheligi gribeja stoke braukt... blody, vispar unikals, aiziet pie vietejiem un bez iemesla pasaka "ejiet dirst geji" smile.gif

p.s par to vemshanu es gan kautka maldos smile.gif jo reali neko neatceros... un ka uz telti tiku arii smile.gif man tagad bildes slinkums likt, rit ielikshu! Un pec janjiem, kad ar ilzi aizbraucam uz laukiem ar bija naisjsiks, Ilzei bucha!

aaa, Iveta, ka tikat uz Rigu?

Link to comment
Share on other sites

Tjaaks... man šai sakarā IR ko teikt!

Lai nerastos nepareizs priekšstats, varu visiem pateikt, ka dareks MAAK peldēt un spēlēt volejbolu! Mēs (spite&worm&big_shit&muusu radi) to pārbaudījām!

Un vispār, kas tie pa sū***? Kas gan Jāņu vakarā alu nedzer?

Ak jūs mazie dzērājiņi smile.gif. žēl man blodijs, bet labi ka vismaz hiveminds atrada papardes ziedu thumbsup.gif

P.s. Blody es jūs nepiekāsu. Jūs paši no zila gaisa izrāvāt, ka drīkstat braukt pie mums. spite teica, ka esat mazi nekauņas XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
spite teica, ka esat mazi nekauņas XD.gif

laugh.gif

Ilze, tu kautko jauc. Nejau hive atrada papardes ziedu, bet gan jonathan smile.gif Peterim, vienigais papardes zieds bija ar blody'u smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu bet viņš pat pats teica, ka atrada to ziedu smile.gif. Paga mēģināšu iekopēt...

<big_shit> papardes ziedu atradi?

<Hivemind> jaa big_shit

Var jau būt, ka es kaut ko pārpratu smile.gif.

Enīvei, tagad dareks to vien darīs kā klausīsies latviešu mūziku XD.gif , iepatikās taču, vai ne? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...