Jump to content
GIGN Forum

Upgreid


denja
 Share

Recommended Posts

Spelejot pedejo laiku serv daudzi speletaji ir jautaju6i lai uzmet voti ka 6ai6a dienas laika ka ari ap 12 nakti nebij kas uzmet voti taka gribetos palugt xvote tiesibas lai serv ir kas spele un spele norm mapes , vel ko es gribeju palugt tadu ka xchat deretu lai spelejo6 speletajs vai adm uzraksta aizdomas turamo speletaju .

Protams butu jau labi ari pielikt xtsay , xgag BET ts ta jusu pa6u uzskatiem man galvenais ir xchat un xvote , par xtsay es gribetu pateikt tadu lietu ka slay taisit pec Pridinajuma a bridinat par C4 plant or c4 defuse es nevaru sad.gif ....

Link to comment
Share on other sites

Vot vienu es nesaprotu kapec saja sadala raksta tadi kā hook cik zinu no nepazistamu cilveku postiem ir maz jeega un tapec varetu vini nerakstit !

Patīk tas, ka čalis drusku mainījis atieksmi un tik daudz vars nedirš pa mic bet nu nezinu vai votemap varētu dot bet par xgag gan atbalstu!

Link to comment
Share on other sites

Vot vienu es nesaprotu kapec saja sadala raksta tadi kā hook cik zinu no nepazistamu cilveku postiem ir maz jeega un tapec varetu vini nerakstit !

Patīk tas, ka čalis drusku mainījis atieksmi un tik daudz vars nedirš pa mic bet nu nezinu vai votemap varētu dot bet par xgag gan atbalstu!

Es tā esmu ievērojis, ka Ali te baigais tētis palicis, kas visu izlemj. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

brit ir edit poga , un luudzu nesaakam offtopic sheit.. par ali neko neteikshu nav ko attieciibas veel saboojat.. bet ar denju skaids ir , zvanam 23 no dareka telefona ap 7 vakaraa denis gul smile.gif taa vismaz mamma teica , noteikti gatavoojas pa nakti gignaa admineet...

dot var .. bet veciit toos 4iiterus taa uzmaniigaak skaties

Link to comment
Share on other sites

Es tā esmu ievērojis, ka Ali te baigais tētis palicis, kas visu izlemj. smile.gif

allworth tētis es nēsmu varbūt esmu mainijies bet nejau tapēc ka man ir admina tiesības, jo tās ir sen !

Bet nu Visi mani posti ir par tēmu un ja ko saku tad paskaidroju kapēc un kas !

Atiecība uz denju agrāk nepatika tas, ka viņš daudz runāja pa mic bet tagad jau mainijies smile.gif

Man vnk nepatīk šie postu krājēji, kas paši zin ka viņa antirec vai rec neko nemaina bet vnk liek tos postus!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan vai ir tik liela vajadziiba pec tam say komandaam, parasti jau visi saprota peec xslap. Bet par parejo atbalstu...

piekrītu šim censonim, bet ir viena feina lieta, kur bez say nekādi nevar, tas ir adminčats, jo reāli nēsmu redzējis, ka kāds izmantotu csay or tsay, lai pateiktu k-ko (labi esmu, bet reti, ļooooooti reti).. tāka atbalstu denju visā, ko uzskata par nepieciešamu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...