Jump to content
GIGN Forum

Džeks Nezaudē Dzīvei Jēgu...


3ncOunTer
 Share

Recommended Posts

žēl palika..... iedomājies ja mums nebūtu rokas...

tas liek aizdomāties. mēs te uztraucamies pa visādiem sīkumiem, bet dažiem ir vel sliktāk un viņi ar to ir samierinājušies....(es te vel varētu uzrakstīt 200 vārdu garu eseju, bet pričom?) upset.gifconsole.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm nosplaujos 3reiz paar kreiso plecu, bet ja man taa buutu visticamaak es dariitu pashnaaviibu, jo ko es padariitu ar kaajaam? psc dators atkriit, ar mashiinu nemaaceetu braukt - kr4 ar kaaajaam lai visu to iemaaciitos tieshaam ir vajadziigs diezgan ilgs laiks! juutu liidz upset.gif

Edited by eDy
Link to comment
Share on other sites

psc dators atkriit, ar mashiinu nemaaceetu braukt

kljuudies.

sen redzeeju liidziigu sizhetu par vienu sievieti ar identisku probleemu, vinja no beerniibas jau ciiniijaas un visu iemaciijaas - vareetu teikt, ka vinja neizjuut atshkjiriibu un dazhas lietas prot veikt laaak kaa mees.

p.s. ja vinjai intereseetu cs, tad vinja te mazaako dalju iznestu.

Link to comment
Share on other sites

p.s. ja vinjai intereseetu cs, tad vinja te mazaako dalju iznestu.

njem un meegjini paspeeleet ar kaajaam biggrin.gif vajag kkaadu speciaalu peli, un kaa tu paspiestu klaviatuuru ? buutu taa pashvaki blink.gif ! nu no pashas dzimshanas jau var iemaaciities bet ne jau pusaudzha gados kad jau ir pierasts pie vecajaam labajaam rokaam confused.gif

Link to comment
Share on other sites

njem un meegjini paspeeleet ar kaajaam biggrin.gif vajag kkaadu speciaalu peli, un kaa tu paspiestu klaviatuuru ? buutu taa pashvaki blink.gif ! nu no pashas dzimshanas jau var iemaaciities bet ne jau pusaudzha gados kad jau ir pierasts pie vecajaam labajaam rokaam confused.gif

nemeegjinaashu.

tu plaano pazaudeed rokas? (retorika)

par to speeleeshanu - ir speciaalas invaliidu klaviatuuras un kaaju veikliiba vinjai bija izcilaa liimeniii.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...