Jump to content
GIGN Forum

Acc ..


Recommended Posts

Sveiki ..

Skatos , ka vasara ir pienвkusi un arо es esmu atgriezies pie datora atkarоbas un beidzis mвcоties . Domвju , ka spзlзju ittin daudz un ittin pieklaajоgs ar esmu ! Esmu jau manоjis izteicienu , ka adminu ir pietiekami un tв arо ir , bet ja pвrverte cik adminu ir aktоvi online tad sanвk kвв , sanвk . Chee eniiveij : Veeleejos palыgt xslap un xk , lai Es spзtu

aktоvi darboties serverо ..

Vasaras plвni : Itkв domвju pastrвdвt , bet darbs neaiznjems tik daudz laika un pa brоvakiem brоюhiem bырhu serverо un Tur aєо uzturзshos ..

Kas atliek par naktоm , tad spзlзju tikai kвdas 2 reizes nedзljв , bet toties no єitiem esmu пjoti aktivs , ko parasti agri ceпjos .. 25.gif

Nedaudz par Mani !

user posted image

P.s no P.s

Kв bыs tв bыs!

eko. giggle.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

hmm abiem peeksni paradijies dators un ja bisk paspeele un atkal prasa acc... wink.gif ir ir dzhekiem iekshaa, pret eco zinu ka tas ir kaut kaads addicts kas speeles, bet par acc doshanu nez nez...

Link to comment
Share on other sites

hmm abiem peeksni paradijies dators un ja bisk paspeele un atkal prasa acc... wink.gif ir ir dzhekiem iekshaa, pret eco zinu ka tas ir kaut kaads addicts kas speeles, bet par acc doshanu nez nez...

Pēkšni nēē , vienk man bija jābeidz mācību gads sekmīgi nevis jāsež truli pie datora ..

Par daudzajiem adminiem - Es nesaprotu tad kaadelj bukuc!im un chetoram iedeva acc , man jau nekas pret viņjiem , bet nu labaaku atmasku varējāt jau izdoāt .. Man gignā ir 14 lielākais online time serverī , ja neskaita to , ka pat 1 mēnesi nespēlēju un tikai 6 no 14 ir admini ! chee eniiveij : Kā būs , tā būs ... wink.gif

Kavacky : Vinjiem Tur nav gottu burti .. shifty.gif

Link to comment
Share on other sites

dzhekinj kaa tev ar iedomibu? tu vispar zini cik ilgi es speleju gign?

kad es tiesibas prasiju nenodirsu nevienu. protams tev jau kka vajadzeja izcelties

ne nu ne jau man izlemt, bet tad nevaig beztema likt kkadu atmasku.

P.S. vasara cs nav jaspele

Link to comment
Share on other sites

Tā netika domāta , kā atmazga , bet kā komentārs .. Ar iedomību viss okey un ar parējo ar , vienk tad nevajag rakstīt '' adminu pietiek'' !

Edīte : Kur es kaadu nodirshu un kur ir mana atmaska?

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...