Jump to content
GIGN Forum

Pele Ednet


T0masS
 Share

Recommended Posts

kjip nopirku peliiti - Ednet.

nu domaaju tagad bombiishu, bet sanaak baigais chernis. kjipa vinjai defaultaa naak baigais sens. taads pats kaa mx518, tikai mx pelei vinju vareeja samazinaat. tie ir tie dpi vai kaa tur. nu mosh kaads zin, kaa var samazinaat to sensu,dpi (lai kas tas arii nebuutu). es nekur neatradu atbildi.

jaa nu pele k`kaada mistiskaa.

Link to comment
Share on other sites

paldies, ka paliidzeejat, bet man saak likties, ka pele ir vnk braakjis kaut kaads. nu kjip shvaks sensors. taak straadaa, taakaa nee, hz.

otrs - shitai pelei nedeg laazeriitis (kjip taa uuberlampinja 4.gif ). visaam peleem ir dedzis un bijis baigajaas bumbaas. a, shitaa pisas k`ko :/

Link to comment
Share on other sites

kjip nopirku peliiti - Ednet.

nu domaaju tagad bombiishu, bet sanaak baigais chernis. kjipa vinjai defaultaa naak baigais sens. taads pats kaa mx518, tikai mx pelei vinju vareeja samazinaat. tie ir tie dpi vai kaa tur. nu mosh kaads zin, kaa var samazinaat to sensu,dpi (lai kas tas arii nebuutu). es nekur neatradu atbildi.

jaa nu pele k`kaada mistiskaa.

ja dpi samazina tad peles kursors kustās lēnām jo viņš braukā pa vairākiem pikseļiem. Ar mazu dpi viņam jābraukā pa mazāk pikseļiem tāpēc ātrāk tiek uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...