Jump to content
GIGN Forum

:(


deer
 Share

Recommended Posts

a cik sen samurajam ir xb? puika, cik atceros, jau bija sakariigs, tikai shis gan taads diivains gaajiens.

ak, jaa. ja kaads vaicaa, man bija piippauze. toties IB ir pwnt 10cms.gif

p.s. rawen, iemaacies paziit ljaudis.

Link to comment
Share on other sites

ap 25. minuuti notika tas gadiijumskura deelj tevi nobanoju. jo peec manaam domaam, kad gaaji uz B spotu ar teemekli tieshi virsuu denjam kursh bija aiz vairaakaam sienaam. un vienaa momentaa tu sabijies un pamuki malaa, jo domaaji, ka vairaak sienu priekshaa nav... nu var jau buut ka taa tikai sagadiishanaas, bet demku skatoties viss ljoti labi redzams. banu liku nekaveejoties, jo shodien divi chiiteri paspeeja no maniim aimukt kameer veel nebiju nobanojis. gribu lai paskataas citi un tad redzees kaadas buus vinju domas...

p.s. nu banoshanaa jau esmu iesaaceejs taapeec cereeshu ka piedosiet ja kljuudiijos, jo divi chiiteri jau mani shodien appisa... ;(

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

ap 25. minuuti notika tas gadiijumskura deelj tevi nobanoju. jo peec manaam domaam, kad gaaji uz B spotu ar teemekli tieshi virsuu denjam kursh bija aiz vairaakaam sienaam. un vienaa momentaa tu sabijies un pamuki malaa, jo domaaji, ka vairaak sienu priekshaa nav... nu var jau buut ka taa tikai sagadiishanaas, bet demku skatoties viss ljoti labi redzams. banu liku nekaveejoties, jo shodien divi chiiteri paspeeja no maniim aimukt kameer veel nebiju nobanojis. gribu lai paskataas citi un tad redzees kaadas buus vinju domas...

Nu iedod gan paskatiities citiem!

Link to comment
Share on other sites

nu lol, ja tas ir tas deer, kas netgames admins, tad par čītiem te ir runa nevar būt, bet ej tu sazini... smile.gif samuraj, ja tu nēsi īsti pārliecināts vai ir wh, tad pasauc vēl kādu adminu spec, lai tev palīdz! ja es esmu sērverī, tad vari k-vai mani vari pasaukt, es nēsmu admins, bet čīteru jautājumos varu palīdzēt smile.gif

ja gribi kādu skatīties un ir aizdomas par wh, tad iespējams labāk paprasi kādam no vecākiem adminiem vai tas čels nav zināms, jo šajā gadījumā uzprasot kādam vai deer ir zināms/ilgi spēlē utt. domāju, ka kāds no adminiem viņu zinātu smile.gif nē, nu protams zināmi cilvēki arī var spēlēt ar čītiem, bet nu... reti, ļoti reti! xb nav spēļmantiņa smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

nu lol, ja tas ir tas deer, kas netgames admins, tad par čītiem te ir runa nevar būt, bet ej tu sazini... smile.gif samuraj, ja tu nēsi īsti pārliecināts vai ir wh, tad pasauc vēl kādu adminu spec, lai tev palīdz! ja es esmu, tad vari k-vai mani pasaukt, es nēsmu admins, bet čīteru jautājumos varu palīdzēt smile.gif

naakam reiz arii taa dariishu lai nesanaaktu shaadi incidenti.. sad.gif

p.s. laikam jau vien buushu acis paarmociijis no neguleeshanas, buus jaaiet paguleet, lai var admineet pa nakti

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

ap 25. minuuti notika tas gadiijumskura deelj tevi nobanoju. jo peec manaam domaam, kad gaaji uz B spotu ar teemekli tieshi virsuu denjam kursh bija aiz vairaakaam sienaam. un vienaa momentaa tu sabijies un pamuki malaa, jo domaaji, ka vairaak sienu priekshaa nav... nu var jau buut ka taa tikai sagadiishanaas, bet demku skatoties viss ljoti labi redzams. banu liku nekaveejoties, jo shodien divi chiiteri paspeeja no maniim aimukt kameer veel nebiju nobanojis. gribu lai paskataas citi un tad redzees kaadas buus vinju domas...

p.s. nu banoshanaa jau esmu iesaaceejs taapeec cereeshu ka piedosiet ja kljuudiijos, jo divi chiiteri jau mani shodien appisa... ;(

emm, nu tā kā tu laikam vēl pārāk labi visus nepazīsti, tad labāk nenobano čali, lai viņš aizmūk, nekā nobano kaut kādu, kuru citi pazīst un zin, ka viņš nečītos.

Link to comment
Share on other sites

emm, nu tā kā tu laikam vēl pārāk labi visus nepazīsti, tad labāk nenobano čali, lai viņš aizmūk, nekā nobano kaut kādu, kuru citi pazīst un zin, ka viņš nečītos.

ok macho! shis bija pirmais un peedejais shaada veida gadiijums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...