Jump to content
GIGN Forum

Mx518


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Es varētu būt viens no tiem, kas piesakās uz šo peli. Es sagaidīšu izsoles beigas. uyinaator - uzraksti PM, kad kāds no tevis grib pirkt un pasaki par cik. Dodu 80%, ka pārsitīšu viņa cenu smile.gif. Vopšem pats pērku par 20 ls. Ja vajadzēs maksāt vairāk - skatīsimies.

Link to comment
Share on other sites

starpcitu, pats tagad lietoju A4Tech X7 peli, bet kaarojaas pirkt mx518, bet nezinu vai ir veerts, vai dizhi labaaks buus...

arii ar izmeeriem ir taa kaa ir, jo man galdam tas izvelkamais suuds ir baigi mazs, liidz ar to pelei maz vieta atliek, nu kaadi 20x20cm, un ar sho peli nevaru dazhreiz dabuut to ko veelos... taapeec domaaju, ir veerts pirkt? kautko mainiis?

PS allvi neuztruacies, tevi nekonkureeshu, es pa 29.5 jaunu pirkt taisos... biggrin.gif

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

cik es saprotu, tad baigaidām vēl uyinātors pārdod to peli un viņš teiks, kad pele ir pārdota un KAD večiem nomierināties, a pagaidām vēl var solīt smile.gif

nu man demona nodoms ir skaidrs kā diena, nezinu vai pārējiem, bet es zinu tikai to, ka uy būtu izdevīgāk turpināt izsoli, jo summa jau bija normāla uzsolīta no sākumcenas, ta kā...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, itkaa pele ir nosoliita jau demonam, jo mums ir paredzeeta kopistiska iedzershana, un kaa jau visiem zinaams, tad tajos briizhos vislabaak biidaas lietas, taaaka ja kaadam ir interese par sho peli, lai sestdien naak sadzert kopaa ar afraid klanu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

nevienam moderam nav vēlme šo subjektu aizsūtīt brīvdienās un tādās ilgākās? visi posti, ko viņš ir postojis šajā forumā ir vainu nepatēmu vai par tuvu nepatēmai, man vienīgajam tā liekas?

a man liekas, ka tev aiz savaam 19 collam nav ko dariit un braukt augumaa.. labaak paklusee un paseedi malaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...