Jump to content
GIGN Forum

Savas Texturas


Recommended Posts

<---- (meaning es) un odiņš = PRO tekstūru taisītāji smile.gif

for my part, iesaku tev dabūt bildi smile.gif (teiksim nofočētu). Tas ir pirmais solis. Tālāk zinās odiņš.

viens mūsu aplūkojamais darbs ir gign_italy alus pudeļu tekstūras alus pagrabā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

<---- (meaning es) un odiņš = PRO tekstūru taisītāji smile.gif

for my part, iesaku tev dabūt bildi smile.gif (teiksim nofočētu). Tas ir pirmais solis. Tālāk zinās odiņš.

viens mūsu aplūkojamais darbs ir gign_italy alus pudeļu tekstūras alus pagrabā smile.gif

bilde jau ir piemeklēta. wink.gif mmm alus pagrabs rllz

Link to comment
Share on other sites

<---- (meaning es) un odiņš = PRO tekstūru taisītāji smile.gif

for my part, iesaku tev dabūt bildi smile.gif (teiksim nofočētu). Tas ir pirmais solis. Tālāk zinās odiņš.

viens mūsu aplūkojamais darbs ir gign_italy alus pudeļu tekstūras alus pagrabā smile.gif

daa es taja aluspagraa nosiekalojos happy.gif zeel ka csaa nevar dzert alu... vareetu piedzirdiit pretiniekus un apvaakt 4.gifD

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par dubultpostu. Taču nu lūdzu pastāstiet kāds kā uztaisīt tās savas textūras, vai vismaz kādu progu ar ko taisīt. Vai sliktākajā gadījumā ko raxtīt googlee, lai atrastu kko labu par to, jo nemāku pa googli meklēt. Oddish lūdzu izpalīdzi man smile.gifsmiliez.de_265.gif Vai varbūt kāds cits, jo nezinu nevienu citu, kas to lietu mācētu. 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...