Jump to content
GIGN Forum

Banssss


ZERO|Amber
 Share

Recommended Posts

nu kaa es vareju zinat ka tik stulbs admins ir kas liek banu nuuban bet tam kam wh 100 pro4i neliek piemers spleju de_box uz gign

3D * Free 100 pro4i 4iteris

un es esu noob tadel jau arii nerakstu demo

man pat tada doma nebija prata ka mani nobanos uz gign

Link to comment
Share on other sites

man neliels prieks ka man gign.lv uzliek banu tas man respec ka es labi spleju ka liek banu

&

un es esu noob tadel jau arii nerakstu demo

nenonāc nedaudz pretrunā pats ar sevi? smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

nu kaa es vareju zinat ka tik stulbs admins ir kas liek banu nuuban bet tam kam wh 100 pro4i neliek piemers spleju de_box uz gign

3D * Free 100 pro4i 4iteris

un es esu noob tadel jau arii nerakstu demo

man pat tada doma nebija prata ka mani nobanos uz gign

Free chiiters lol smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

bilde kues uzlika banu

ko lai saka nu jaa nav registrec nick ,bet man nelies prieks ka man gign.lv uzliek banu tas man respec ka es labi spleju ka liek banu bet manu prat tadel ka nosavu butik^^ nez stridaties pasi

- man nav demkas sad.gif

eee....gramatika mazliet pieklibo bija diezgan jaiedzilinas taja tavaa dailrakstaa, bet varbut tagad tads slangs ei nu sazini...

Nav jau par ko strideties, jo to Tavu sudaino bildi taa arii 5 min laikaa nespeju atvert nu ne kadi un kur nu vel iet runa par kaut kadu demkas mekleshanu, jo acimredzami neesi uzskatijis par svarigu tadu informaciju sniegt cien. gign publikai un arii nakamreiz, ja tada reize protams bus, driskti arii ielukoties sadalaa par to kaa jaraksta sudziba.

Plus esmu parliecinats, ka par butik^^ nofragoshanu neviens Tev banu nav licis.

Un nedomaju, ka arii pret tavu uber pro skillu kads gribejas izradit respektu tadejadi nobanojot tevi.

Link to comment
Share on other sites

nick: ZERO|Amber

play: de_cpl_mill map 2006.06.08 07:14

Izbanoja: CHETOR : ) dry.gifmad.gif

Iemesls banam: wh dry.gif

Bana termins ir uz nenotekta laika dry.gif

Demo: weekly-0606080714-de_cpl_mill.zip

Mans ip: 81.198.121.203

Skataties un domajiet ilgi !!!

shitas chaliitis tika nobanots raunda laikaa. ''Krita'' aciis, ka dzeks uz skanju nereaagjee. Tajaa pashaa pie b spota vinjsh vienu keexu skaisti panjeema. vislaik skatijaas, ka var no augshas naakt, kaut gan bija dzirdami solji no kreisaas puses (kjip b2), kad pretinieks ganriiz bija izliidis laukaa arii vinjsh saaka peekshnji reagjeet uz skanju, meerkjis pagrizaas pa kreisi un hs. taalaak a apotaa uzlika c4, vinjsh panjemis diigli iet uz spotu caur muusu baazi. spotaa taas kastes labajaa pusee (aiz kuraam var aizliist stuurii) bija uzlecis,uzmests but1k^^ .. ambers saprata, ka iisti defaultaa vietinja taa nav, tappeec lienot no stuura aaraa vinjsh bezsakariigi teemeeja zem butika pie kastes. nu kad vinjsh bija izliidis laukaa, tad butiks tika noshauts. kjip aa, ''WOWOWOW kaa vinjsh tur tika?'', ''SHITO NU GAN ES NEZINAAJU!''

NU uzreiz peec tam vinjsh tika arii nobanots. konkreeti smirdeeja peec wh, bet nu tikai viens raunds imho ir bik par maz :/

Link to comment
Share on other sites

shitas chaliitis tika nobanots raunda laikaa. ''Krita'' aciis, ka dzeks uz skanju nereaagjee. Tajaa pashaa pie b spota vinjsh vienu keexu skaisti panjeema. vislaik skatijaas, ka var no augshas naakt, kaut gan bija dzirdami solji no kreisaas puses (kjip b2), kad pretinieks ganriiz bija izliidis laukaa arii vinjsh saaka peekshnji reagjeet uz skanju, meerkjis pagrizaas pa kreisi un hs. taalaak a apotaa uzlika c4, vinjsh panjemis diigli iet uz spotu caur muusu baazi. spotaa taas kastes labajaa pusee (aiz kuraam var aizliist stuurii) bija uzlecis,uzmests but1k^^ .. ambers saprata, ka iisti defaultaa vietinja taa nav, tappeec lienot no stuura aaraa vinjsh bezsakariigi teemeeja zem butika pie kastes. nu kad vinjsh bija izliidis laukaa, tad butiks tika noshauts. kjip aa, ''WOWOWOW kaa vinjsh tur tika?'', ''SHITO NU GAN ES NEZINAAJU!''

NU uzreiz peec tam vinjsh tika arii nobanots. konkreeti smirdeeja peec wh, bet nu tikai viens raunds imho ir bik par maz :/

br tu doma ka man wh bija ???

ka lai es pieradu ???? ka man nebija ja pat demka nelidz dazam labam ???!!!

upset.gif

Link to comment
Share on other sites

noobs esu uz gign servera visis mani tur liek a taa labi splejeu citos serveros

Ja tu biji tāds n00bs @ gign, tad jau tev nebūtu uzlikts ban par 4īīītiem, bet gan xk par b0t1smu...

p.s ja būtu gign izlase atmazku veidošanā tevi varētu iecelt par kapteini!

Link to comment
Share on other sites

Ja tu biji tāds n00bs @ gign, tad jau tev nebūtu uzlikts ban par 4īīītiem, bet gan xk par b0t1smu...

p.s ja būtu gign izlase atmazku veidošanā tevi varētu iecelt par kapteini!

ew 1vs1 paspelejam ar demkama ierakstot aim_Map ko moska kut visma tad man tices ... ja tev ir serveris!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...