Jump to content
GIGN Forum

Keksa Norecoil Video :)


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

Tatad vecais labais video, kuraa Keks tika banots par norecoil smile.gif

skatijaamies vel, un vel, un velreiz.. nedaudz intresanti likaas dazhi fragi no Bebra atriebeeja 16. puses..

neko nesuudzos, vienk paskataties..

11:00

09:25

un nedaudz intresanti 2 identisku shaavienu, lozhu lidojumi 06:55

+shamais pa briidim ilgi staav baazee.. myb alt+tab.. bet myb konfiguree kko

vienk paveerojiet

<c> Bencik

Link to comment
Share on other sites

Tatad vecais labais video, kuraa Keks tika banots par norecoil smile.gif

skatijaamies vel, un vel, un velreiz.. nedaudz intresanti likaas dazhi fragi no Bebra atriebeeja 16. puses..

neko nesuudzos, vienk paskataties..

11:00

09:25

un nedaudz intresanti 2 identisku shaavienu, lozhu lidojumi 06:55

+shamais pa briidim ilgi staav baazee.. myb alt+tab.. bet myb konfiguree kko

vienk paveerojiet

<c> Bencik

vot juus esiet realnie ritiigi saveejie, nav kur piesieties tad jaapiesienas citiem, nu tad PASKATIETIES VEEL.... VEEL.... un VEELL.... UN VEELL....

Link to comment
Share on other sites

tu tas situaacijas vispar apskatijies veciit wink.gif

nu vispaar man nekas nav jaaskataas jo es pats takaa speeleeju tieshi tajaa mapee, un man nav zobs uz kaadu

Editoju: uztaisi filminju, kaa visi skatiijaas deelj keks demo, un nedomajau ka 2. skries kaads skatiities, uzfilmee tieshi par ko tev ir aizdomas un ieliec sheit adresi thumbsup.gif

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Plzz pastaasti tad kas tur bija, pats pat noskatijos un nekaa aizdomiiga nemaniiju.

EDITED

Tas ka profilaa rakstiits ka esmu nuubinsh, nenoziime ka no cs neko nesaprotu puisiit

wink.gif

Edited by meidinsh
Link to comment
Share on other sites

Tapec kad tu esi " Nuubinsh" kaa jau tev profila rakstits un nevari atpaziit norecoil

Lol biggrin.gifbiggrin.gif Tuklais tu rulezz....

Da ne jau norecoil ir jaskatas:D Apskaties tas minutes taja video kaa, 16 no bebriem spelee:) Ar keksu it ka tikam jau galaa, bet interesanti apskatities uz kaadu citu - Bebris atriebeejs XVI

Mans looti liek domaat, ka tur bija aims ...

Link to comment
Share on other sites

Es vnk skatoties atradu, shito prikolu taja video, bet ja nu poh, ka chito tad jau viss ir bumbaass dry.gif

jaa, jaa paskaties veel to demku moshk veel ko ieraudziisi! moshk kaads ar wh brilleem speele biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...