Jump to content
GIGN Forum

Naciki, Saturieties


DuH
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ko? kaads paaraakums? kaada religjija?? puisiit tu laikam iisti nesaproti, ka Musolini njeema nacistisko Vaaciju kaa paraugu.

Izskatās, ka tu nepārāk labi saproti, ka Itālijas fašisms ir tikai viens no fašisma veidiem.

Link to comment
Share on other sites

-ha- ka ta tu to zini ! biggrin.gif Chigaani pashi pa sevi man nekad nav patikushi ! Kaut ari tauta bez valsts ( arii japrot izdziivot ) ciko shos nav meginaajushi izindeet , bet nesanaak dry.gif nez , no mana viedokla gandriiz visi chigaani ir " Zalgji un Paregji " hehe prot nakotni tev no plaukstas izzzileet , ja protams veelies " piemaksaat " smiliez.de_265.gifsmiliez.de_265.gifnotworthy.gifpeace.gifplease.gif

Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tad tieši Itālijā pirmajā neradās fašisms?

Radās.

Link to comment
Share on other sites

-ha- ka ta tu to zini ! biggrin.gif Chigaani pashi pa sevi man nekad nav patikushi ! Kaut ari tauta bez valsts ( arii japrot izdziivot ) ciko shos nav meginaajushi izindeet , bet nesanaak dry.gif nez , no mana viedokla gandriiz visi chigaani ir " Zalgji un Paregji " hehe prot nakotni tev no plaukstas izzzileet , ja protams veelies " piemaksaat " smiliez.de_265.gifsmiliez.de_265.gifnotworthy.gifpeace.gifplease.gif

esmu saticis čigānus laukos, tur viņi ir pavisam citādi. Strāda smagi, lai savilktu galus kopa un vēl citiem palīdz...

Link to comment
Share on other sites

esmu saticis čigānus laukos, tur viņi ir pavisam citādi. Strāda smagi, lai savilktu galus kopa un vēl citiem palīdz...

Laukos čigāni tiešām ir daudz draudzīgāki, lai gan ir izņēmumi naughty.gif . Rīgā (Stacijas laukumā un Vecrīgā) par čigāniem var teikt tikai sliktu. Jau ziņās vairākkārt rādīti Video, kā čigāni baros apzog cilvēkus radot burzmu ap upuri un it kā nejauši uzskrienot virsū, lai nopizģītu maciņu dry.gif

Man liekas, ka šitais topiks ir pietiekami daudz mocīts... Vajag apslāpēt emocijas smiliez.de_2523.gifthumbsup.gif Citādi, jau sākas kašķi pat Galveno vidū naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tad tieši Itālijā pirmajā neradās fašisms?

fašisms jau pastāvēja tikai Itaalijā, Musolini saaka tur ruleet no 1922., bet Ādolfinjsh Vaacijaa saaka rullet no 1933., bet Musolini njema piemeeru no nacistiskaas vaacijas un pirmos paaris gadus muljaajas uz vietas - bet tad pie vinja paciemojaas Ādolfinjsh un viss notikaas.

Link to comment
Share on other sites

fašisms jau pastāvēja tikai Itaalijā, Musolini saaka tur ruleet no 1922., bet Ādolfinjsh Vaacijaa saaka rullet no 1933., bet Musolini njema piemeeru no nacistiskaas vaacijas un pirmos paaris gadus muljaajas uz vietas - bet tad pie vinja paciemojaas Ādolfinjsh un viss notikaas.

Vesturi parzubrijies!

Link to comment
Share on other sites

fašisms jau pastāvēja tikai Itaalijā

Jā, ja neskaita Franciju, Spāniju, Ungāriju, Rumāniju, Beļģiju, Horvātiju, Austriju, daļēji Grieķiju un Brazīliju + mūsdienās Kanāda, ASV, Austrālija, Jaunzēlande, Lielbritānija, Puertoriko, Krievija, Indija, Igaunija, Latvija, Serbija, Rumānija, Malta, Gvatemala, Libāna, Irāna, Meksika, Sīrija, Turcija, Bolīvija + iepriekš nosauktās valstis.

Ja runājam tikai par valstīm, kur bez Itālijas ir bijis fašistiskais režīms, var pieminēt Slovākiju, Spāniju, Austriju, Horvātiju, Višī Franciju un Rumāniju.

Īsāk sakot, ar tavu frāzi varam beigt diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas fašisms mūsdienās, piemēram, Latvijā? unsure.gif Cik zinu, tikai tā saucamie "minoritāšu" pārstāvji latviešus sauc par fašistiem smile.gif.

Ir vairākas politiskās kustības, kas slēpj savu būtību aiz stilizētiem kāškrustiem un politiskās nostājas - nacionāls konservatīvisms.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, bet to, ka tās ir dažas ne pārāk spēcīgi attīstītas organizācijas valsts mērogā jau nevar salīdzināt ar Itāliju, kur tā bija, kā politiskā iekārta vai vismaz pamatideoloģija (ja mēs fašismu salīdzinam, piemēram, ar sociālismu). Ja citēju vienu tekstu: "Fašisms ir politiska norise, kas radusies kapitālisma vispārējās krīzes periodā un pārstāv visreakcionārāko un agresīvāko imperiālisma spēku intereses," un ņemu vērā "fašisma?" attīstības tendences Latvijā, gribas domāt, ka inflācijas sekas būs tautas dumpis ar revolūciju un pastāvošās valsts iekārtas nomaiņu pret radikālu? 1d71.jpg

OK, nevermind. Šāda veida diskusijas nekad nenovedīs pie vienotas nostājas, kādā jautājumā, jo - cik cilvēku, tik viedokļu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, bet to, ka tās ir dažas ne pārāk spēcīgi attīstītas organizācijas valsts mērogā jau nevar salīdzināt ar Itāliju, kur tā bija, kā politiskā iekārta vai vismaz pamatideoloģija (ja mēs fašismu salīdzinam, piemēram, ar sociālismu). Ja citēju vienu tekstu: "Fašisms ir politiska norise, kas radusies kapitālisma vispārējās krīzes periodā un pārstāv visreakcionārāko un agresīvāko imperiālisma spēku intereses," un ņemu vērā "fašisma?" attīstības tendences Latvijā, secinu, ka inflācijas sekas būs tautas dumpis ar revolūciju un pastāvošās valsts iekārtas nomaiņu pret radikālu?? 1d71.jpg

OK, nevermind. Šāda veida diskusijas nekad nenovedīs pie vienotas nostājas, kādā jautājumā, jo - cik cilvēku, tik viedokļu.

Speciāli tādiem kā tu es arī pieminēju valstis, kur fašisms ir bijis kā pamatideoloģija.

edit : "Fašisms ir politiska norise, kas radusies kapitālisma vispārējās krīzes periodā un pārstāv visreakcionārāko un agresīvāko imperiālisma spēku intereses"

Izskatās pēc padomju enciklopēdijas citāta.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Beidzot, kāds sakarīgs kekss thumbsup.gif Pareiz pareiz. Viņi jau vispar nesaprot, ka dzīvojam LATVIJAS, es atkārtoju LATVIJAS Republikā, nevis k-kādā Krievijas bomžu rajonā. Vot ja Latvieši šitā darītu Krievijā, tad es nezinu - mūs nogalinātu - Bet kā jājūtas mums? Kick those asses naughty.gif

Tu esi taads idiots es vienkaarši nevaru...

Rasei, valodai, izskatam nav noziimes - svariigs ir mozga apjoms un citas lietas par ko tu laikam nekad neesi dzirdeejis

Es krieviski runaaju jau no beerniibas jo dziivoju tikai vietaas kur bija krievi , man ir vairaaki ljoti labi draugi kas man daudzreiz ir paliidzeejushi gruutos briizjos un vai vinji tapeec ir sliktaaki nekaa kaukaads latvietis kuram pietiek praata tikai kautko bezsakaraa dirst ...

Es ebal cik juus visi esat aprobezjoti laikam kaads gruziins jums beerniibaa atnjeema smilshu laapstinju un kopsh taa laika juus nevarat izliist no aizspriedumiem - es allwortha vietaa noteikti jums iedotu atvaljinaajumu uz visu muuzju ...

Link to comment
Share on other sites

To "tādiem, kā tu" jau varēji nelietot, bet, kā jau teicu, nevermind. smile.gif

Izskatās pēc padomju enciklopēdijas ņemta citāta.

Tāpēc, ka "aplikts" kapitālisms? Daļēji jau taisnība varētu būt par to padomju enciklopēdiju, jo citātu izraku kaut kādā sociālistu lapā biggrin.gif.

Link to comment
Share on other sites

Jāklapē šī bezjēdzīgā tēma ciet. Negribējās jau atstāt savu poustu, kā pēdējo, bet nu pāris minūtes pagaidīju dodot iespēju kādam vēl iebilst, pakomentēt... Viss, case closed. Mazie lauķi, lai komentē TVnet rakstu ar saviem "mirstiet". cool2.gif

Jess, man beidzot ir divi pousti pēc kārtas. Cik tomēr laba sajūta smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...