Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

sauc mani - Deniss

17 gadi

cs nick : .cMf| denja , denja

Dzivoju Ogre :

Pastavigi spelejot cs es saku spelet GIGN serv , spelejot gan pa dienu gan pa

vakaru es esu ieverojisa l'oti daudz 4iteru kas nemitigi grib spelet serv sad.gif , daudz reizes kad pasaka adm vinjam ir jaskatas pa to laiku ienak registretais un 4iteri izmet no serv , ir ari daudz biju6i gadijumi ka mans noverotajs speletajs tika nobanots pateicoties manai atrai reakcijai un cs pieredzei . Ko es isti gribetu lugt ja spelejot diena puba kadas 6 stundas dazreiz vairak lai nevajadzetu izmantot say_team @ tads un tads ir 4iters varbut es varetu dabut xb komandu vai ari kadu citu ... tas ir pec jusu uzskatiem ... Ja ir kadas pretenzijas pret mani PUBA varu mainit micr es tagad saku mazak lietot domaju tas daudzus priece biggrin.gif

Paldies ka uzklausijat .

Link to comment
Share on other sites

denja rox smile.gif denja tiešām daudz laika pavada pie peles, nu tb bombī kontru. lol pat neatceros, kad ienākot sērverī viņš jau nebūtu priekšā smile.gif kr4e riktīgs atkarībnieks domāju noderētu gign adminu pulkam! lol, ja viņam iedotu admina tiesībās, tad viņš brīžos, kad runā pa daudz pa mic varētu sevi nogagot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

O denjam to4 var iedot acc deks no riita liidz vakaram spele gigna. Vinsh pat regoja klanu un tad teica Man vaig nick reg un taa izdeva .... smile.gif denja chever Manu ieteikumu var pat neuzklausiit jo es nesu admins bet nu pateicu ko domaju par vinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...