Jump to content
GIGN Forum

Shodien 16


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Taakaa viens cits pasaakums izjuka un truukst cilveeku tad noleemu arii te iespiest informaaciju vientuljajiem kodeejiem :

Tattad shodien no 16 vareetu saakt vilkties uz chili picu pie melnaa kakja tur seedeeshu es , hivemind, fuj1sy, C_RusH , denja ,jerrico un iespeejams allworths ar bloodlord

Doma ir labi iedzert un tad iet kkur tuseet biggrin.gif

Tad jau redzees , ceru uz atsauciibu jo baraa vienmeer jautraak new_silly.gifsmiliez.de_2076.gif

Varat brivi naakt laikaa no 16 liidz naktij

Ja kas tad 6332477 vai 9778890 piesakieties pie kodeeju operatora un mekleejiet siikaaku informaaciju

<edit> veelams tomeer pirms ierashanaas pazvaniit jo mees chilli picu nomainiisim pret kaadu citu vietu ja nebuus briivu galdu un tizlu oficianshu

<edit2> ja izlasat shito peec 16 tad anyway zvanat un velkaties dzert vai arii kaa likshu bortaa bljed

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

tie anusi aizgajaa uz letric lounge alu piedzerties.. blodyu gribeeja vecriiga anglu pedinji nokoliit smile.gif pienaak klaat uzliek roku, are u gay smile.gif blody aizmiiza smile.gif veel nav gatavs celku paaarpleest cool2.gif

p.s riit darbs , negaju ar vinjiem dzert, laugh.gif (atmazga #1)

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Kr4 tagad seezju normaalaa paalii lecric lounge clubaa veelaak iesim uz kalkju vaartiem , denja tu to4na vari vairaak nepieteikties - man zaibal tevi un c.rush mekleet ik pa 15 minuuteem chilli picaa un pie laimas puulkstenja paarmainjus ar eljiku...

Ja cilveeks 16 gados nevar sev sakraat vienu latu lai kautvai nopirktu akcijas telefonu tad man vnk ir jaaiedzer veelviens kokteilis.... jo es aklaas vistinjas allazj esmu slikti speelejis un cilveekus atpaziit tikai peec balss nevaru kautgan es nogaaju jus mekleedams vnk dahuja...

Es juusu mammaam zvaniiju jo domaaju ka juus viens otru arii neatradaat un denja jau nav riidzinieks so es vispaar nobijos ka shis pazudiis

Link to comment
Share on other sites

Kr4 tagad seezju normaalaa paalii lecric lounge clubaa veelaak iesim uz kalkju vaartiem , denja tu to4na vari vairaak nepieteikties - man zaibal tevi un c.rush mekleet ik pa 15 minuuteem chilli picaa un pie laimas puulkstenja paarmainjus ar eljiku...

Ja cilveeks 16 gados nevar sev sakraat vienu latu lai kautvai nopirktu akcijas telefonu tad man vnk ir jaaiedzer veelviens kokteilis.... jo es aklaas vistinjas allazj esmu slikti speelejis un cilveekus atpaziit tikai peec balss nevaru kautgan es nogaaju jus mekleedams vnk dahuja...

Es juusu mammaam zvaniiju jo domaaju ka juus viens otru arii neatradaat un denja jau nav riidzinieks so es vispaar nobijos ka shis pazudiis

owned evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...