Jump to content
GIGN Forum

Mūviks


Atamans
 Share

Recommended Posts

m3phi5t0.

šajā mūvijā vienu aptrakušu glokeri nevar iznest 3 'džeki ar m4a1....

Mūvijs izdevies labs....

man patika tas, ka nebija nekādu video effektu...(old school moviemeikings rulz)

man patika cpl_mill kartē, kur ar usp izrubija k-kādus 7. purnus.... vnk

rindiņā pēc kārtas. dubultie ar dīgli un awp arī bija diezgan smuki....

p.s. can't stop the glock cool2.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

+ : mūvijs nebija pārbāzts ar specefektiem.

+ : skaisti fragi

+ : dažviet kruts muzons

- : uz rēku var paraut viens no movie varoņiem ar segvārdu -=*N.I.K.Y*=- XD.gif

- : botiski enemy

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

man patika mūzika, kvalitāte bija laba un arī dažviet skaisti frago, tomēr, jāatzīst, ka mani tomēr vairāk piesaista mūviki ar cw fragiem smile.gif vismaz atzīstami, ka Latvijas mūvīmeikeri nesēž uz vietas, bet arī kko muķī, respekt! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tava muvika vaitad bij shautu parakie pro?

Man liekas pārāk eksesīvi nav jāpiepūlē smadzenes, lai izdomātu, ka šeit iet runa par Atamana nevis manu mūviju. Bet kā nu kuram ar tām smadzenēm. Pie tam, ja tu runā par pēdējo manu "short cs movie" tad gl pastāstīt koxxiem kādi viņi ir boti. Bet vispār citādi skatos tu esi izdevies idiots smile.gif

btw jā tiešām, aizmirsu piebilst, ka viennozīmīgs pluss ir neesošie specefekti (kuri sax).

Link to comment
Share on other sites

Kvalitāte jau nu lieliska. Piekrītu, ka liels pluss bija tas, ka nebija pārbāzts ar nevajadzīgiem specefektiem. Nu vispār izdevusies filmiņa. Ja nu vienīgi tās beigas drusku savādāk uztaisīt varēja. Bet tā tīri skatāma, lai arī tie fragi pēc baigajām haļavām izskatījās laugh.gif.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas pārāk eksesīvi nav jāpiepūlē smadzenes, lai izdomātu, ka šeit iet runa par Atamana nevis manu mūviju. Bet kā nu kuram ar tām smadzenēm. Pie tam, ja tu runā par pēdējo manu "short cs movie" tad gl pastāstīt koxxiem kādi viņi ir boti. Bet vispār citādi skatos tu esi izdevies idiots smile.gif

es runaju par to ''macho - the uuberPRO story''.. citus neesmu redzejis, un es to tavu muviku piemineju, jo par atamana muviku tu teici, ka tiek apsauti pedejie boti, bet taveja muvika speletaji nebij ar diezko lielaku pieredzi!

btw man patika muviks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau manā mūvikā bija vairāki zināmi cilvēki, bet, pat ja nebūtu, KĀDS TAM SAKARS AR ŠO TOPIKU?????

ķipa pēc tavas analoģijas sanāk tā. Cilvēks uzbūvē māju, kura nav varbūt pārāk smuka. Paiet laiks, kāds cits cilvēks uzbūvē māju, kura arī ir nesmuka. Tātad pirmais cilvēks otrajam NEDRĪKST teikt, ka viņam māja ir nesmuka, jo pašam nav smukas mājas.

zini, čalīt, tādus kā tevi es saucu par IDIOTIEM. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...