Jump to content
GIGN Forum

Pirmā Norm. Bilde


adidasd
 Share

Recommended Posts

Droši vien, ka mamma neļauj. smile.gif

Lēti gan, bet nu ir labāk, kā dažiem citiem jaunajiem censoņiem.

Droši vien, ka mamma neļauj. :)

Tieši tā ir , padomā mamma piesēdīsies un skatās vecene uz desktopa , noteikti pusgadu neatļautu daķi spēlēt!!

P.S.Tikai 12 gadi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG  smiliez.de_2125.gif

Pats ķipa tu baigais papucis ? Čalis vismaz normāli pasaka cik gadi un kad neļauj, ne jau viņš vainīgs, kad mamma viņam ir uzstādījusi tādus noteikumus. Un patiesībā gludekli tu pārāk daudz te mēta kruto iekš gign, varbūt tādēļ, kad tev brālis te ir labi pazīstams un ir normāls (atšķirībā no viņa brāļa) vai ar vienkārši tu esi stūlbs.

_________________________________Mans viedoklis

Link to comment
Share on other sites

Lēti gan, bet nu ir labāk, kā dažiem citiem jaunajiem censoņiem.

Es ceru ka tu nedomā mani. Jo tad tu būtu baigais melis. confused.gif

em^ (:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Pats ķipa tu baigais papucis ? Čalis vismaz normāli pasaka cik gadi un kad neļauj, ne jau viņš vainīgs, kad mamma viņam ir uzstādījusi tādus noteikumus. Un patiesībā gludekli tu pārāk daudz te mēta kruto iekš gign, varbūt tādēļ, kad tev brālis te ir labi pazīstams un ir normāls (atšķirībā no viņa brāļa) vai ar vienkārši tu esi stūlbs.

_________________________________Mans viedoklis

1) Man sanāca smiekli par šo ", padomā mamma piesēdīsies un skatās vecene uz desktopa , noteikti pusgadu neatļautu daķi spēlēt!! ", un es viņu NEIZSMĒJU, bet smējos par to, ko viņš uzrakstīja. Vienkārši iedomājos šādu situāciju.

2)"Un patiesībā gludekli tu pārāk daudz te mēta kruto iekš gign, varbūt tādēļ, kad tev brālis te ir labi pazīstams un ir normāls" Jā protams.

P.S Sorry, ka nemāku likt tās foršās quotes.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

еnfisa isi un kodoliigi aprakstiija arii manu viedokli bet protams taa kaa es no photoshopa nifiga nesaprotu tad lieku 4 acis tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Stulbi ir tas ka tādas bildes ir jau kādas 321425. Vienīgais varbūt citā krāsā.

? es jau tikai vakar iemācījos!tā diezgan labi taisīt

Nu nemaz jau tik labi tev nesanāk. Bet kā saka - Pirmie kucēni jāslīcina.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...