Jump to content
GIGN Forum

Acces 2 Oper.


Recommended Posts

Age : 18

name : Andrej

nick in game : kr0p3z

Living : Riga

_______________________________

par seviim : zinu /rus/lat/eng/ ar to nav nekaadu probleemu , kaapeec gribu ieguut oper tiesiibas uz gigna ? veelos iesaistiities un arii paliidzeet ar kaartiibu , pieredze man ir , 4iterus tjert maaku , arto arii nav nekaadu probleemu ! esu bijis admiins cs.wilder.la (amx_mod) cs.wire.lv (1.5-admin_mod) cs2.wire.lv ( 1.6-amx_mod pusotru gadu noadmineeju ) , ja ir kaads mods , nav probleemu vinju aatri apguut ! varu iejusties kolektiivaa aatri , protams ja nav nekaadu kofliktu no cita persnonaazha ... uz gigna speeleeju nesen , vispaar pavadu daudz laika pie PC & speeleejot cs , man nav taadu domu , ieguustot oper tiesiibas nedomaaju izmantot to saviem noluukiem u.t.t. !!! protams ja ieguushu oper tiesiibas , ar laiku kandideeshu uz lielaaku acces , protams ar laiku , kad buushu sevi paraadijis oper lomaa! ar to operu domaaju ieguut slap - slay - kick , un tad jau laiks paraadiis!

zinu ka operam nav taadas komandas kaa ban , bet vnlga izlikshu 2 demos ar 4iiteriem ...

1.demo #1 - Chalim ir tipisks cd-hack cheats , ar kuru paliidziibu vinsh speelee ar wallhack + aimbot !!! te vairs nav ko piebilst ... #1-demo laadeet te http://yy.lv/download.php?f=1396

2.demo #2 - Shim tipinjam ir r-coil tb norecoil , jeb vnk nav atsitiena kad shauj . #2 demo vilkt te http://yy.lv/download.php?f=1398

Tas laikam buus arii viss !

ar cienju kr0p3z.

Edited by kr0p3z
Link to comment
Share on other sites

wires admini ir okey? labi zini? es iegaaju mani tur nodirsa visi 4iteri utt es pasaku aizver muti kropli man uzliek kick...

Neatbalstu,pārāk maz spēlē uz gign ! Tici man ir jāpaiet ilgākam laikam nevis dažiem mēnešiem!

Link to comment
Share on other sites

wires admini ir okey? labi zini? es iegaaju mani tur nodirsa visi 4iteri utt es pasaku aizver muti kropli man uzliek kick...

Neatbalstu,pārāk maz spēlē uz gign ! Tici man ir jāpaiet ilgākam laikam nevis dažiem mēnešiem!

labs i , pienaakshu veelaak , kad labaak mani iepaziisiest wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Tu sheit esi parak svesh(vismaz pagaidam) nespele nemaz tik daudz(uz gign)... Tiesibas prasi par aatru! Paspele kadu laiku, paradi kads cilveks esi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...