Jump to content
GIGN Forum

Windows 2003 Server


Recommended Posts

Sveiki visiem! wink.gif Varbuut kaadam ir sakars ar sho - esmu uzlicis uz atseviska kompja windows 2003 server ( linux gribeju, bet ar to lielaks 4akars ), tagad man vajadzeetu uzlikt kaut kaadu anti virus programu. Vai kaads vareetu ieteikt, pashu izdeviigaako variantu, kursh der preeksh windows 2003 server, un arii nerij daudz resursus - tajaa pashaa laikaa labi sarga PC

paldies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tie visi ir totaali huijnas kuri neko nedara

tad avast tad vel ir tada bitdefender un avg.

Kaspersky nezheligi daudz pateeree RAM un ir suudz pedeejais.

Saku no savas pieredzes wink.gif

Edited by Norkizz
Link to comment
Share on other sites

Ja kompi gribi serverim, tad liec AntiVir XP (laikam taa sauca)... Rij maz resursu, pats apdeitojas! 10cms.gif

man ar ir AntiVir XP un resursu gandriiz vispaar nerij, baigi labs, vecaa versija vispaar bija tik vnk izskataa un darbiibaa ka katrs beerns vareetu saprast un tas ir pats labaakais variants prieksh PC uz kura staavees serveris

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info, un te daudzi prasija kapeec anti - virus ? Nu es uzskatu ka droshiiba ir pirmaa vietaa, vai nu kas kas var notikt, bet anti virus vajag. Nu domaaju tad likt to pashu AntiVir XP , dzirdu te labas atsauksmes.

Tagad man jautajums vai ir kaut kaadi speciali uguns muuri preeksh serveriem ? Manaa gadijuma (windows 2003 server)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...