Jump to content
GIGN Forum

Ban


[S.I.C]
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: flashback

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [s.I.C]

BAN] Iemesls banam: wh?

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

demo - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0605280...de_survivor.zip

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad, nobanoju shito dzhekinju pamatojoties uz 15. raundaa redzeeto. Saakumaa vinsh brashi aizskrien liidz tam tiltinjam, tad seezh aiz stuura un saak kaapties atpakalj, itkaa redzeedams, ka tur no preteejaas puses kaads met flashu. Ok, tas veel taa, tad vinsh paariet paari tiltam, un peekshnji pagriezhaas uz leju, kur seezh radleris un atliek vinju galvaa. Arii citi kautko tur pirms tam niideeja, ka vinjam esot wh, taapeec tas manas aizdomas apstiprinaaja un es biju gatavs vinju banot.

Demo gan shovakar neskatiishos, jaaiet chuchaat, bet nu es pieljauju, ka arii vareeju kljuudiities, jo radlera situaacijaa tur pat lejaa bija c4, kas varbuut bija arii iemesls, kaadeelj vinsh tik strauji tur peekshnji paskatiijaas. Kad riit noskatiishos demo, tad pateikshu savu galiigo viedokli ermm.gif

Link to comment
Share on other sites

nu vo c4 tatad kaads T vvinju nesa bet lai c4 butu uz zemes teroristam janomirst /pats nomet biggrin.gif (jaja macu jums spelet)tatad tur ir CT kas sargaa c4 (nevienmeer) es gaju pakalj c4 un parbaudiju vai kaads uz vinjas nesezh...

Edited by [S.I.C]
Link to comment
Share on other sites

76.gif

pameti dzekam atmazku, jo pa iesanu atpakal no flesha tacu vins neko nepiebilda taatad redzeja izdevibu paarunat lietu kas iet vina labaa smiliez.de_2538.gif

Edited by kel
Link to comment
Share on other sites

' date='May 28 2006, 02:16'] nu vo c4 tatad kaads T vvinju nesa bet lai c4 butu uz zemes teroristam janomirst /pats nomet biggrin.gif (jaja macu jums spelet)tatad tur ir CT kas sargaa c4 (nevienmeer) es gaju pakalj c4 un parbaudiju vai kaads uz vinjas nesezh...

un kad gaaju atpakalj no ieshanas atpakalj nekas nenotiek taka taa bija sakritiba tikpat labi butu pagriezies pret to flash smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

un kad gaaju atpakalj no ieshanas atpakalj nekas nenotiek taka taa bija sakritiba tikpat labi butu pagriezies pret to flash? smiliez.de_2524.gif

Raxta suudziibu, kad nagljakaa ar WH laizh psc kur tev smadzenes smiliez.de_2551.gif

pastoties demo caur iesleegtu wh jebkuraa raundaa var redzeet ka 4aliic nemaak nosleept..nostiijos 7,8,9 un viss bij skaidrs.. smiliez.de_2469.gif

Edited by Horror
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...