Jump to content
GIGN Forum

Alus Vershana


mikis
 Share

Kaa juus verat parasti stikla alus pudeli??  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Taisiju kadus 2 gadus ar zobiem, domaju baigi forshi, lidz wnk zobs kljuva jutigaks un noluza, tagad jamet daudz naudas ara, lai salabotu 2 zobus, tadelj jau kadus 2 gadus taisu valja ar alus attaisamo, kas ir pievienots pie atslegu buntes.

Link to comment
Share on other sites

ar zobiem.(agrāk taisīju). kādreiz arī ar mobīlo.

manai vecajai 3310 noškai jau nevarēja vairs iespraust lādējamo normāli.

vai arī vnk nostutēju pudeli ar korķi pret k-kādu galdu un maigi uzbliežu.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Cik nu man tā vēršana bieži sanāk, jo (itesājiet mani vai nē) ārkārtīgi reti dzeru alu.

Bet, kad tomēr pienāk tas brīdis ka jāattaisa tad parasti to daru ar atslēgu, vai kā macho ar nazi. (kad esmu civilizētā vietā)

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Taisu pudeli visos veidos - ar zobiem, skiltavu, pret kautko, pudeli pret pudeli, ar telefonu kr4 galvenais ir tikt pie taa kas iekshaa

Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Cik nu man tā vēršana bieži sanāk, jo (itesājiet mani vai nē) ārkārtīgi reti dzeru alu.

Bet, kad tomēr pienāk tas brīdis ka jāattaisa tad parasti to daru ar atslēgu, vai kā macho ar nazi. (kad esmu civilizētā vietā)

Es kad esmu civilizeeta vieta vienalga kur ar skiltavu un ar skanjas efects 18.gif tad puhh labaa skanja manam draugam papieri trapiju vinjam palika zils uz pieres korkja nospiedums laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

eu jūs , nūbi - ar avīzi mākat attaisīt pudeli ? nemākat ... un es tagad par jums skaļi smejos ... HA HA HA ...

blood, principā debīls spams ... kas pa rokai , ar to arī attaisu pudeli ... meitenes ir labs attaisāmais ... viņām daudz visādu loriņu somiņās biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar:

Ar otru pudeli.

Ar atslēgām.

Ar šķiltavām.

Ar nazi, dakšu, karoti.

Ar pudeļu attaisāmo.

Ar koka, metāla, plastmasas priekšmetu - jebko, ar ko daudz maz jēdzīgi var attaisīt, ja nekā no iepriekšminētajiem nav pie rokas.

Ar gredzenu (pirms pazuda).

Ar zobiem (pirms nolauzu daļu no zoba)

Pret:

Galdu,

Krēslu,

Miskasti,

Margām,

Mistiskiem stūriem,

Palodzēm,

Rokturiem,

utt.

Izņēmums:

Vienu reizi arī situ kakliņu. (bet varbūt arī biju tik pilns, ka darīju "Ar" vai "Pret" un viņš vienkārši nolūza.

Izņēmums Nr.2:

Tas gan nav saistīts ar attaisīšanu, bet gan ar alus skandināšanu. Vai kāds slandinot aliņu ir nonācis slimnīcā?

Es esmu! laugh.gif

Četras šuves, un draugi kretīni, kas grib ielikt mani mazā mašīnītē un vest uz mājām. (bet es nepadevos un ar visu sašūto pirkstu vēl uzbreikoju un spēlēju biljardu!) devil.gif

mmmm, domājot šo man sakārojās pēc alus.

/me iet uz virtuvi smiliez.de_2076.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar:

Ar otru pudeli.

Ar atslēgām.

Ar šķiltavām.

Ar nazi, dakšu, karoti.

Ar pudeļu attaisāmo.

Ar koka, metāla, plastmasas priekšmetu - jebko, ar ko daudz maz jēdzīgi var attaisīt, ja nekā no iepriekšminētajiem nav pie rokas.

Ar gredzenu (pirms pazuda).

Ar zobiem (pirms nolauzu daļu no zoba)

Pret:

Galdu,

Krēslu,

Miskasti,

Margām,

Mistiskiem stūriem,

Palodzēm,

Rokturiem,

utt.

Izņēmums:

Vienu reizi arī situ kakliņu. (bet varbūt arī biju tik pilns, ka darīju "Ar" vai "Pret" un viņš vienkārši nolūza.

Izņēmums Nr.2:

Tas gan nav saistīts ar attaisīšanu, bet gan ar alus skandināšanu. Vai kāds slandinot aliņu ir nonācis slimnīcā?

Es esmu! laugh.gif

Četras šuves, un draugi kretīni, kas grib ielikt mani mazā mašīnītē un vest uz mājām. (bet es nepadevos un ar visu sašūto pirkstu vēl uzbreikoju un spēlēju biljardu!)  devil.gif

mmmm, domājot šo man sakārojās pēc alus.

/me iet uz virtuvi  smiliez.de_2076.gif

Tu brekot maaaki es arii agrak breikoju bet tas ta loti sen un ari ne paraak daudzas fi4as bet kaklinju esu kadas 2 reiz aplauzis biju ieravis neviens nedeva atvert ka situ pret betona malu ta ari saskaidiju a otro reizi pec kadas nedeeljas aizgaju ar draugu divataa nevienam nebija skiltavu neka tamliidziga un atkal tur pat sasitu bet draugs nee laugh.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

lol kā mēs ivo vienreiz aplējām telefonu ar alu baurojot pa visu autiņi MĪĻIE PASAŽIERI IEPĻAUSIM un izteiksmīgi skandinot pudeles laugh.gif

Blooooooood. Tas bija perfekts brauciens. Man vēl patika, ka tie pinči paprasīja zaļo pieturu un aizgāja pamīst uz minūtēm piecām.

Tad nāca atpakaļ tādi laimīgi un jau varēja just, ka zaļā pietura tika izmantota ne tikai lai pamīztu, bet arī lai tā kārtīgi uzkurītu! 4.gif

DĀRGIE PASAŽIERI, IEPĻAUSIM!!! āāāāāāāāā!!! ? Rainiņš

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...