Jump to content
GIGN Forum

against me .. :)


Bitiite
 Share

Recommended Posts

nu sveikinji !

Ceru ka daudzi ieveerojushi ka gign serverii es speeleeju diezgan daudz.Un arii varbuut kaads ir pamaniijis ka es mazaak dirshos ? cool2.gif :]

Da labi kjershos pie lietas ! netaisos kaukaadus aiztsaajumus ar cw serveri utt , bet veelos ieguut arr,slap,slay,atsay,un varbuut arii kick tiesiibas ! apsolos offic dariit visu peec admin pienaakumiem kas buutu jaadara un kaadi tie ir ! Peedeejaa laikaa diezgan reti uz serva spelee admini,ja tu ir tad tikai vienaa teamaa un neredz kas otraa notiek,biezhi ienaak kaukaadi tirlinji kas izskataas pirmo reizi cs speelee un met saakumaa visiem He virsuu un flashus protams .. ! Varu uzreiz pateikt admini ka uzticeeties man varat un shoreiz nu gan es suudus nesataisiishu ! Veel protams atsay un slap slay komandas veeleetos lietot prieksh basecemperiem,taadi kas naudu paarskaita pirmaa raundaa(ilgi nau noveerots ka taads kaukas notiktos)un tiem kuri piemeeram sprosto celjus speciaali un neljauj kusteet smile.gif nu labi tas arii viss !

Ceru uz juusu atsauciibu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man izskataas, ka tu, cilveek, nesaproti arii dzen latviski, it iipashi vaarda - nee - noziimi !

Link to comment
Share on other sites

Godigi sakot, tieshaam, cilveeks jau liidz kaklam. Varbbuut vinjsh speelee labaak nekaa lielaakais vairums, bet vinja izgaajieni, lamaashanaas, muuzhiigie uzbraucieni... Manas (subjektiivaas) domas - no way!

P.S. Ja cilveeks tiktu nobanots, no taa buutu vairaak labuma nekaa, ja vinjam pieshkjirtu da jebkaadas tiesiibas.

*Mans viedoklis var atshkjirties no vairaakuma viedoklja.

Link to comment
Share on other sites

Man ir kkas ko teikt! Nu kaa es vinju peedeejaa laikaa redzu, tad tieshaam kaa jau vinsh teca - mazaak dirshaas. Parasti visiem, gandriiz bez iznjeemumiem, brauca virsuu, bet tagad jau bishk ir sevi iegrozhojis. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir kkas ko teikt! Nu kaa es vinju peedeejaa laikaa redzu, tad tieshaam kaa jau vinsh teca - mazaak dirshaas. Parasti visiem, gandriiz bez iznjeemumiem, brauca virsuu, bet tagad jau bishk ir sevi iegrozhojis. wink.gif

es domaaju shis cilveeks-cilveeks ;P ir pelniijis tiesiibas vismaz uz paarbaudes laiku !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...