Jump to content
GIGN Forum

again


basice
 Share

Recommended Posts

Labdien es atkal rakstu un ļoti atvainojos, ka jums meloju ceru, ka jūs man piedosiet!!!! smile.gif

Ceru ka šoreiz jūs mani nenodirsīsiet kā pagājušo reizi:)

Lūdzu nenoslēdziet mani tā kā dino, jo es gribēju par viņu pateikt labu vārdu...

Mums ar draugiem ir aizdomas kas šajā serveri un arī citos cs serveros spēlē ar 4ītiem... Niku pagaidām neteikšu.

Link to comment
Share on other sites

Tava peedeeja ceriiba ir mirusi evil6.gif Ka tik tie tavi 4iiteri nav worm,speedy,voice[...,...,....,....,......,.....,....,] smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir lielas aizdomas, ka vienreiz gign serverii speeleeja Sadams Huseins zem nika - seksiigais 11,5 smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

4iiteris ? kur? kas? aaaa nu jaa pa lanu. Tas jau nekas! psc!! serverii 4iiteris? ko tu man d***, ja tevi noshauj hedaa tas jau nenoziimee ka tas ir 4iiteris!!

4iiteris ir tas kas spelee ar neatljautiem panjeemieniem .... wh , AIM.

BET "cuucene, haljava, veiksme, gadiijaas" nava 4iitoshana!! TAS IR ATLJAUTS!!!!

Link to comment
Share on other sites

lames detected smile.gif

Link to comment
Share on other sites

4iiteris ? kur? kas? aaaa nu jaa pa lanu. Tas jau nekas! psc!! serverii 4iiteris? ko tu man d***, ja tevi noshauj hedaa tas jau nenoziimee ka tas ir 4iiteris!!

4iiteris ir tas kas spelee ar neatljautiem panjeemieniem .... wh , AIM.

BET "cuucene, haljava, veiksme, gadiijaas" nava 4iitoshana!! TAS IR ATLJAUTS!!!!

smiliez.de_2125.gif

Loadinq - tev ir aabrama potenciaals.

Link to comment
Share on other sites

Neviljus atcereejos kaa reiz senos laikos beernudaarza veeroju kaa divi puikas viens uz otru klaigaaja:

-Tu muljkjis!

-Nee, tu muljkjis!

-Nee neee neeeee, tu...

-Tu..

-Nee TU!

-Neee TU....

-A tu,...... tu..... un vispaar mammai pateikshu!

smiliez.de_2428.gif KINDERGARDENS, jibio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...