Jump to content
GIGN Forum

Admina Tiesības


Recommended Posts

kr4e gribēju lūgt main adminiem, lai noņem man admina tiesības, niku, ja ir tāda iespēja, atstājiet reģistrētu, bet visas admina komandas (xb, xm, x...) ņemiet nost. rīzons kāds tam visam? neuskatu sevi par labu adminu un gignam, cik zinu slikti admini nav vajadzīgi!

paldies par uzmanību smile.gif

P.S. Farewell My Hell!

Link to comment
Share on other sites

nu vienk es nemāku adminēt un tas arī vis, cik zinu tad daudzi ir neapmierināti ar to, ka esmu admins un ja man noņems tās tiesības, tad mož es nolaidīšos no mākoņiem, man tak nereāli ir sakāpis galvā... un arī esmu noguris no tā, ka ienākot sērverī jau pec 25sec ir: "uzliec voti uz normālu mapi, noslejo vinu, viņš neiet likt c4, eu, ieej spec 100% viens tur ar wh spēlē, viņš mani nereāli nošāva!" apmēram tā, vienk gribu, lai mani liek mirā, kad nebiju admins, mani neviens nezināja uz manīm bija uzspļaut. vienk man nav vajadzīgi visi šitie "virtuālie" ledusskapī līdēji, "virtuālie" draugi un ienaidnieki. I just want to play a game. varbūt citi tiek galā ar tām adminu būšanām vēsi, bet es to īsti nevaru apvienot ar normālu paspēlēšanu, tāpēc arī vēlos, lai noņem tās tiesības, adminēt es labi nemāku, so... paši saprotat...

Link to comment
Share on other sites

tev uzreiz visi piesienas?

man gan taa reti ir, vienkaarshi vajg maaceet vinjus atshuut un miers un speelee bez probleemaam. nee, bet, nopietni, tas ir smiekliigi, ko tu tagad dari. bet nu labi, taa ir tava izveele.

Link to comment
Share on other sites

nu vienk es nemāku adminēt un tas arī vis, cik zinu tad daudzi ir neapmierināti ar to, ka esmu admins un ja man noņems tās tiesības, tad mož es nolaidīšos no mākoņiem, man tak nereāli ir sakāpis galvā... un arī esmu noguris no tā, ka ienākot sērverī jau pec 25sec ir: "uzliec voti uz normālu mapi, noslejo vinu, viņš neiet likt c4, eu, ieej spec 100% viens tur ar wh spēlē, viņš mani nereāli nošāva!" apmēram tā, vienk gribu, lai mani liek mirā, kad nebiju admins, mani neviens nezināja uz manīm bija uzspļaut. vienk man nav vajadzīgi visi šitie "virtuālie" ledusskapī līdēji, "virtuālie" draugi un ienaidnieki. I just want to play a game. varbūt citi tiek galā ar tām adminu būšanām vēsi, bet es to īsti nevaru apvienot ar normālu paspēlēšanu, tāpēc arī vēlos, lai noņem tās tiesības, adminēt es labi nemāku, so... paši saprotat...

pff, tad jau laikam tiešām tu uzkāpi uz mākoņiem, ja jau pat pats tā saki.

dīvaini, agrāk ne ar vienu tā nebija noticis.

vispār dīvains džekiņš esi, tiesības parasti padara dzīvi vieglāku, nekā to apgrūtina, var ātrāk raundus beigt noslejojot lolisku kemperi, atbrīvot čīteri no servera, kurš pretējā komandā tevi šauj nost un uzlikt voti uz karti, ja patlaban iet kāda, kas tev nepatīk.

bet nu ok, cilvēki mēdz būt dažādi. Tiesības noņēmu. Moška pārtapsi par veco slowhandu kas uz visu skatījās pozitīvi, nedirsās un rakstīja garus stāstus par braukāšanu ar riteni laukos. chill dude.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...